logo TRASK SOLUTIONS a.s.

Filip Tománek

CEO společnosti TRASK SOLUTIONS

Filip Tománek - TRASK SOLUTIONS a.s.logo TRASK SOLUTIONS a.s.LinkedIn

Jsme dnes firmou, která provádí klienty složitým procesem digitální transformace. Máme za sebou několik průlomových momentů, a to ve dnes velmi atraktivních oblastech spojených například s pokročilou analýzou dat.

Nové přístupy a technologie v oblasti umělé inteligence a strojového učení začínají přinášet prokazatelnou hodnotu jak našim klientům, tak jejich zákazníkům. A to jak ve finančních službách, tak i ve výrobním sektoru.

Tomáš Rodný

Personální ředitel společnosti TRASK SOLUTIONS

Tomáš Rodný - TRASK SOLUTIONS a.s.logo TRASK SOLUTIONS a.s.LinkedIn

Na TRASKu mě zaujalo odhodlání dlouhodobě do zaměstnanců investovat a pracovat s nimi. Rád bych, abychom dále posílili postavení TRASKu jako atraktivního zaměstnavatele pro ty nejlepší odborníky, kterým můžeme nabídnout zajímavou práci, dlouhodobý profesní i osobní rozvoj, a to vše v zázemí silné a stabilní české společnosti.

Filip Tománek

CEO společnosti TRASK SOLUTIONS

Filip Tománek - TRASK SOLUTIONS a.s.logo TRASK SOLUTIONS a.s.LinkedIn

Zaměstnanci jsou pro nás dlouhodobě spolu se silnou odborností hlavním aktivem. Za poslední rok cítíme od klientů poptávku po našich službách v oblasti Business Inteligence, Document managementu a portálových řešení. Proto rozšiřujeme kapacity a chceme, aby se nově začlenění zaměstnanci stali dlouhodobě součástí TRASKu. Uvědomujeme si, že naše současné i budoucí úspěchy závisejí zejména na kvalitě našich zaměstnanců a spolupracovníků.

Proto hledáme zájemce o náročnou a zajímavou práci, kterým nabízíme možnost vlastní seberealizace, profesního růstu a účasti na zajímavých projektech pro významné společnosti.

Ondřej Stokláska

Manažer oblasti Business Intelligence společnosti TRASK SOLUTIONS

Ondřej Stokláska - TRASK SOLUTIONS s.r.o.logo TRASK SOLUTIONS s.r.o.LinkedIn

Mobilní reporting a self-service BI představují dva směry, které při správné implementaci znamenají zásadní posun v efektivitě rozhodovacích procesů většiny společností. Potvrzují to i zkušenosti Trask solutions ze strategických projektů realizované v předních českých společnostech.

Trask má ve sféře Business Intelligence bohaté zkušenosti prakticky ve všech souvisejících oblastech. Díky tomu svým klientům dokážeme pomoci nejen se samotnou implementací dnes tolik žádaného mobilního reportingu nebo self-service BI, ale i s přípravnými fázemi počínaje vybudováním podnikového datového skladu až po zavedení metodik Data Governance a zavedení účinných bezpečnostních opatření.

Filip Tománek

CEO společnosti TRASK SOLUTIONS

Filip Tománek - TRASK SOLUTIONS s.r.o.logo TRASK SOLUTIONS s.r.o.LinkedIn

BLESK peněženka, coby první a dosud ojedinělá služba tohoto typu na českém trhu, je názornou ukázkou toho, co to znamená bořit zavedené hranice. V Trask solutions se dlouhodobě soustředíme právě na to, abychom svým klientům pomáhali přicházet s inovacemi a novými, jedinečnými produkty.

Úspěšná spolupráce v rámci tohoto projektu tak podtrhuje naši dlouhodobou orientaci a je dalším dokladem kompetencí a odborných znalostí našeho týmu v rámci nové sekce Platební a transakční systémy.

Nabídka zaměstnání TRASK SOLUTIONS a.s.
Konference Banking Forum 2018