logo

2N TELEKOMUNIKACE opět patří mezi nejlepší zaměstnavatelé České republiky

V soutěži o nejlepšího zaměstnavatele roku 2007 se společnost 2N TELEKOMUNIKACE a.s. umístila na 7. místě! Oproti roku 2006 2N v tomto prestižním žebříčku poradenské firmy Hewitt Associates poskočila o dvě příčky vpřed ...

Studie Nejlepší zaměstnavatelé České republiky je zpracovávána společností Hewitt Associates ve spolupráci s dalšími partnery. Studie vám poskytne jedinečné údaje s jejichž pomocí můžete porovnat, jak efektivní je firma ve vytváření pracovního prostředí, které stimuluje vhodné motivační vazby vašich zaměstnanců.

Studie v nejenom poskytuje informace o tom, jak organizace v České republice a jinde v Evropě dosahují skutečné konkurenční výhody pomocí svých zaměstnanců, ale zároveň také naznačuje, kde se vaše společnost nachází na své cestě k tomu stát se preferovaným zaměstnavatelem.

V případě společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s. nejsou jádrem úspěšného soužití zaměstnanců s firmou pouze poskytované benefity, ale péče o profesní i osobní rozvoj lidí na všech úrovních.

To u 2N zahrnuje například jazykové kurzy, manažerské a obchodní dovednosti pro obchodní složky, specializované technické programy pro aplikační a vývojové techniky a v neposlední řadě procesní i technické vzdělávání pracovníků všech výrobních a logistických úseků.

Vedle těchto tradičních profesních dovedností se zaměstnanci 2N aktivně zapojují do dlouhodobého programu rozvoje emoční inteligence. Tam mohou všichni bez rozdílu technického zaměření či předchozího vzdělání poznat možnosti svého osobního růstu nejen v profesním ale i v soukromém životě.

Důležité místo u 2N proto patří i podpoře zájmových a sportovních aktivit zaměstnanců.

Skvělé renomé v oblasti lidských zdrojů má 2N u odborníků i dalších firem, ale také u potenciálních zaměstnanců. Zájem o práci na technických, obchodních i administrativních pozicích vždy výrazně převyšuje potřeby a o zaměstnání mají zájem i špičkoví odborníci. Vedle nich se ve 2N překvapivě často uplatňují také absolventi odborných škol.

Článek ze dne 17. května 2007 - čtvrtek

Další články od 2N TELEKOMUNIKACE a.s.