logo

2N TELEKOMUNIKACE znovu představí své nové produkty a vize na světovém veletrhu CeBIT Hannover 2007

2N TELEKOMUNIKACE a.s. se každoročně účastní nejpřestižnější a největší telekomunikační světové výstavy CeBIT Hannover 2007. I letos zde představí svým stávajícím i novým partnerům své žhavé produktové novinky a své vize do dalších let. Kdy : 15. – 21. března 2007, Kde : Hala 13, číslo stánku D19, Hannover Messe, Německo.

CeBIT Hannover je největší a nejprestižnější světová výstava v oblasti IT a telekomunikačních řešení. Na této výstavě se každoročně představují mezinárodním měřítku nové telekomunikační trendy, technologie a produkty. Deutsche Messe AG organizuje tuto výstavu již od roku 1986 a letos se výstava koná od 15. – 21. března 2007.

Jaké nové produkty chystá 2N vystavovat ?

2N TELEKOMUNIKACE nejenom sleduje a aktivně reaguje na stávající trendy, ale také pečlivě nasloucháme požadavkům našich zákazníků. Na základě těchto požadavku vznikly nové produkty jako např. UMTS / 3G brány (ATEUS ® - EasyGate, BRI Enterprise, VoiceBlue Lite a veškeré ISDN PRI brány). Představíme také vynikající produkt, který napomůže zvyšovat efektivitu Vaší každodenní komunikace ATEUS® Mobility Extension či nový dveřní komunikátor ATEUS® Helios, který Vás zaujme nejenom svým profesionální designem, ale také svými vlastnostmi.

Co je naším cílem ?

Každoročním cílem 2N participace na této výstavě, je kromě představení nových produktů stávajícím zákazníkům, také najít nové potenciální zákazníky – distributory telekomunikačních zařízení, telefonních ústředen, alternativní operátory, architekty, či jiné společnosti, které hledají zajímavou obchodní příležitost. Jak bylo již zmíněno, tuto výstavu navštěvují naši stávající distributoři a partneři, kterým již po osmé tímto ukazujeme náš dynamický rozvoj. Každý rok zde představíme minimálně jeden nový produkt a nové vlastnosti na stávajících produktech.

Rádi Vás přivítáme na našem stánku, kde vám v příjemném prostředí představíme naše žhavé novinky! Těšíme se na Vaší návštěvu vw dnech 15. – 21. března 2007 v hale č. 13, stánku D19, Hannover Messe, Německo.

Článek ze dne 14. února 2007 - středa

Další články od 2N TELEKOMUNIKACE a.s.