logo

O2Netcom revoluční telefonní ústředna

Hledáte na míru přizpůsobené či nadstandardní řešení pro Vaši společnost a nechcete být omezováni náročnou konfigurací ? Modulární telefonní ústředna O2Netcom Vám umožní svobodnou volbu a jediným omezujícím faktorem bude celkový počet portů, který je 24 telefonních linek ...

Na základě dlouhodobé spolupráce uvedli společnosti 2N TELEKOMUNIKACE a.s. a Telefónica O2 novou telefonní ústřednu O2Netcom.

Jaké cílové skupině je tato ústředna určena? Především menším firmám a kancelářím, kteří vyžadují novodobý komunikační nástroj zajišťující vysokou kvalitu, komfort, stabilitu a spolehlivost.

Telefónica O2 (dríve Český Telecom) již mnoho let odebírá a svým zákazníkům nabízí 2N produkty (telefonní ústředny, GSM brány a jiné). Na základě úspěšné spolupráce a požadavků zákazníků, se 2N a Telefónica O2 rozhodli uvést novou telefonní ústřednu O2Netcom.

O2Netcom telefonní ústředna

Co můžete od této nové ústředny očekávat ? Kromě vysoké kvality, založené na mnohaleté zkušenosti 2N, také komfort, spolehlivost, poutavý design. Tato pobočková ústředna je navržena tak, aby splnila požadavky každého zákazníka. Jedná se o modulární systém, díky jemuž Vám bude dodán komunikační nástroj šitý na míru právě Vaší společnosti.

Modulární telefonní ústředna O2Netcom vychází z ověřeného a stabilního konceptu telefonních ústředen ATEUS®, které si našly během svého provozu tisíce spokojených zákazníků na českém i zahraničním trhu.

Podle své velikosti se zaměřuje na menší kanceláře, soukromé firmy a další subjekty, které vyžadují spolehlivost a vysokou kvalitu komunikace. Modulární telefonní ústředna O2Netcom nabízí konektivitu do veřejných sítí přes analogové, digitální BRI a GSM linky. O2Netcom pracuje velmi dobře se všemi typy telekomunikačních rozhraní. Tato skutečnost zaručuje vysokou úroveň komfortu a dodatečné úspory nákladů všem uživatelům telefonní ústředny.

Modulární telefonní ústředna O2Netcom je první ústřednou, která zavádí vlastnost Mobility Extension jako standardní vybavení bez dalších nákladů. Umožňuje stálou dosažitelnost všech zaměstnanců, kteří pracují mimo kancelář a často používají modulární telefon (připravujeme).

Klíčové vlastnosti

* Kompaktní design
* Přímé připojení k analogovým, ISDN a GSM sítím
* Sofistikované směrování hovorů podle nejnižších nákladů
* Interní GSM brány
* Vlastnost Mobility Extension jako standardní vybavení (připravujeme)
* Modulární systém s plnou flexibilitou
* Dálkový přístup

Plná flexibilita

O2Netcom nemá žádné další limity týkající se režimů linek kromě celkového počtu 24 portů (+ volitelných 8 VoIP kanálů - připravujeme). Můžete používat jakoukoliv kombinaci interních a externích linek podle vašich potřeb. Každý linkový modul má 2 porty.

Článek ze dne 16. března 2007 - pátek

Další články od 2N TELEKOMUNIKACE a.s.