logo

ERP ABRA G3 řídí projektovou činnost v MONTSERVIS PRAHA

Společnost MONTSERVIS PRAHA a.s. se rozhodla opustit již nevyhovující informační systém, který fungoval na platformě DOS, a ve výběrovém řízení na evidenci svých montážních a servisních zakázek zvolila informační systém ERP ABRA G3.

V novém ERP ABRA G3 využívá především pro přehledné plánování a sledování realizace svých zakázek modul Projektové řízení. Systém byl zvolen pro široké záruky a garance a velké možnosti přizpůsobení na míru.

Informační systém ABRA G3 přináší komplexní řešení pro řízení, plánování a evidenci podnikových procesů, zejména ve středně velkých organizacích. Vyvíjen je s myšlenkou maximálního přínosu pro svého uživatele. Ve většině případů se investice do ABRA G3 vrací v období 1 až 4 let, ve formě růstu tržeb nebo snížení nákladů.

MONTSERVIS PRAHA, a.s. dodává na klíč služby v oblasti správy a provozu tepelných zařízení a technické správy celých objektů. Disponuje více než 100 montážních pracovníků v oblasti plynoinstalací, topenářství, vodoinstalací, elektra, MaR, VZT, stavebních prací atd. Servisní práce provádí operativně a v nepřetržitém provozu.

MONTSERVIS PRAHA, a.s. má prověření NBÚ na stupeň utajení "Důvěrné" a realizuje proto také zakázky zadávané investory z resortů ministerstev vnitra a obrany ČR. Kromě toho se účastní i realizace zakázek NATO v zahraničí. Je nositelem certifikátu jakosti ČSN EN ISO 9001:2009, ČSN EN ISO 14001:2005 a nositelem nejvyšší značky kvality služeb "CZECH MADE", které uděluje Sdružení pro Cenu České republiky za jakost. MONTSERVIS PRAHA, a.s. je 100 % zakladatelem "Nadace Kapky" podporující rozvoj kultury, tělovýchovy a sociální oblasti.

Další články k tématům - CRM - DOS - ERP - G3 - ISO - MONTSERVIS - NATO - NBÚ

Článek ze dne 5. ledna 2011 - středa

Další články od Abra Software a.s.

ERP ABRA G3 řídí projektovou činnost v MONTSERVIS PRAHA