logo

Firemní procesy s podporou týmu ABRA Business Development

Během října a listopadu 2012 nabízí ABRA bezplatnou návštěvu svých odborníků, při které během půl dne zanalyzují pracovní procesy a vytipují ty části, ve kterých se vám s konkrétní návratností vyplatí realizovat efektivní změny.

Společnost ABRA nově vytvořila oddělení Business Development s týmem zkušených profesionálů, kteří z praktického hlediska poznali pracovní procesy různě zaměřených firem a dokonale ovládají informační systémy ABRA.

V rámci návštěvy bývá obvyklé, že předmětem není jen systém ABRA a jeho implementace, ale také ostatní navazující evidence a technologie. Cílem nového oddělení Business Development je realizovat měřitelný přínos pro vaši firmu.

Jejich úkolem je na základě analýzy navrhnout konkrétní kroky mířící ke zpřehlednění a zjednodušení vašich evidencí a snížení nákladů na ně. Zcela konkrétním způsobem vás dovedou k lepšímu využití vašich podnikatelských zdrojů a to jak materiálních a finančních, tak i lidských.

Šéf oddělení Business Development Petr Kuchař (uprostřed) a jeho kolegové Viktor Ponomarev (vlevo) a Robert Ehrenberger se postarají, aby procesy u klientů ABRA fungovaly dokonale.

Další články k tématům - analýza - CRM - ERP - evidence - IS - zdarma - Petr Kuchař

Článek ze dne 23. října 2012 - úterý

Další články od Abra Software a.s.