logo

SIS 2010: ABRA Software generálním partnerem konference

ABRA Software podpořila z pozice generálního partnera mezinárodní konferenci SIS 2010, která se uskutečnila v brněnském hotelu Voroněž ve dnech 16. - 17.9. 2010. SIS 2010 je pravidelnou odbornou akcí pro širokou veřejnost zabývající se aktuálními tématy z oblasti podnikové informatiky a managementu.

Na konferenci SIS 2010 (Svět informačních systémů) vystoupil Ing. Jaroslav Řasa, předseda představenstva United Software (100 % vlastník ABRA Software), který ve své přednášce hovořil o stavu českého průmyslu ERP software. Předložil jeho analýzu v kontextu České republiky a Evropy a ukázal směr, kterým se jeho další vývoj může zdárně vyvíjet.

Dále Jan Řasa hovořil o cestě zejména pro firmy, které prošly krizí bez větších obtíží, a které musí přemýšlet o strategii podnikání na další roky. V panelové diskusi k aktuálním trendům řízení organizací a podnikové informatiky vystoupil Ing. Martin Jirmann, generální ředitel ABRA Software.

Konferenci každoročně pořádá Centrum pro výzkum informačních systémů - odborná sekce České společnosti pro systémovou integraci, nyní ve spojení s vydavatelstvím CCB zastoupeným redakcí časopisu IT Systems a Fakultou podnikatelskou Vysokého učení technického v Brně.

Nad konferencí převzal záštitu prof. Karel Rais, rektor VUT v Brně.

Další články k tématům - Brno - ERP - konference - SIS - Voroněž - VUT - vývoj - výzkum - Jan Řasa - Martin Jirmann - Karel Rais

Článek ze dne 24. září 2010 - pátek

Další články od Abra Software a.s.