logo

ERP ABRA G3 zajišťuje firemní procesy u Potamon GTS

Potamon GTS a.s. se sídlem v Praze nově využívá informační systém ABRA G3. Potamon GTS se zabývá poradenskou a projekční činností v geologii, úpravou nerostů, nakládáním s odpady, chemickou a hutní výrobou.

V roce 2010 společnost Potamon GTS nově zavedla informační systém ABRA G3. Implementaci předcházelo výběrové řízení, v němž společnost zohlednila především existenci ENG verze systému, velký počet dimenzí na účetním zápise (středisko, zakázka, obchodní případ, projekt) a propracované možnosti podrobného sledování nákladů společnosti.

Informační systém ABRA G3 určený pro střední společnosti. Patří do kategorie informačních Enterprise Resource Planning (ERP), které představují účinný nástroj pro řízení celé firmy. Umožňuje propojit plánování a řízení všech klíčových podnikových procesů,a to jak na operativní, tak i strategické úrovni.

Potamon GTS a.s. je specialista na obory hornické činnosti, činnosti prováděné hornickým způsobem, úpravu nerostů a dobývání rašeliny a bahna a jejich úprava, dálee na výrobu chemických látek a chemických přípravků, výrobu stavebních hmot a nakládání s odpady aj.

Další články k tématům - ABRA - CRM - ERP - G3 - GTS - plánování - Potamon

Článek ze dne 1. prosince 2010 - středa

Další články od Abra Software a.s.