logo

ASUS a Garmin: nová strategie pro mobilní telefony

Obchodní model spojených značek pro mobilní telefony se službami založenými na lokalizaci se mění. Do budoucna nebudou zaváděny žádné nové společné modely telefonů. Podporovány a prodávány však budou modely, které již byly uvedeny na trh.

Obě společnosti  ASUS bude navrhovat a vyrábět nové modely značkových mobilních telefonů ASUS, z nichž některé budou obsahovat předinstalované navigační aplikace a aplikace založené na lokalizaci (LBS) firmy Garmin. Garmin rozšíří svůj vývoj aplikací pro mobilní telefony a plánuje nabízet navigaci a další aplikace pomocí spotřebitelských aplikačních skladů.

Společnosti Asus a Garmin od oznámení svého strategického spojenectví v únoru 2009 vyvinuly a uvedly na trh šest zařízení. Tyto výrobky se prodávají prostřednictvím kurýrních služeb a maloobchodních kanálů v mnoha zemích. Společnosti Garmin a ASUS budou i nadále věnovat nejvyšší pozornost podpoře zákazníků. Zákazníci s chytrými mobilními telefony Garmin-Asus budou moci i nadále využívat podporu svých výrobků, softwarové aktualizace a soubory ke stažení buď od firmy Garmin nebo Asus, v závislosti na regionu.

Další podrobnosti o budoucích produktových plánech firem ASUS a Garmin budou prodiskutovány během jejich nezávislých konferencí o zisku za třetí čtvrtletí, které se budu konat 28.10. 2010 a 3.11. 2010.

Garmin-Asus je strategické spojení značek, které umožňuje společnostem Garmin Ltd. a ASUSTeK Computer Inc. kombinovat své doplňkové zdroje pro rozvoj světově uznávaných telefonů s technologiemi LBS (Location Based Services, Službami založenými na lokalizaci).

Další články k tématům - ASUSTeK - Garmin - LBS - navigace - rozvoj - telefony

Článek ze dne 27. října 2010 - středa

Další články od ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.