logo

Xonar DG: zvuková karta Asus s podporou 3D zvukových efektů

ASUS představuje zvukovou kartu Xonar DG s nízkoprofilovým designem, vybavenou technologií Dolby Headphone 5.1, vlastním herním audio enginem GX2.5 umožňujícím 3D zvukové efekty a vestavěným headsetovým zesilovačem, který se stará o co nejpřesnější reprodukci zvuku ve hrách a filmech.

Zvuková karta Xonar DG je nejnovějším modelem řady Xonar, která zahrnuje audio produkty ASUS pro PC (z posledních novinek např. Xonar Xense nebo Xonar Essence). Všechny jsou ušity na míru potřebám uživatelů, kteří vyžadují kvalitní zvuk ve hrách a při přehrávání multimédií.

Karta Xonar DG je primárně určena pro hráče PC her, kteří upřednostňují reprodukci zvuku prostřednictvím sluchátek. Na rozdíl od konkurenčních zařízení je proto přítomen speciální headsetový zesilovač. Hráči stříleček také ocení snadné určení přesné polohy za pomoci prostorového zvuku. Právě zvuk je často jediným vodítkem, jak mohou odhalit polohu protivníka. Kvalitní zvuková karta, která zprostředkuje sebemenší šum ve hře, se potom může ukázat jako klíčová výhoda.

Xonar DG je nízkoprofilová karta, díky čemuž ji lze jednoduše integrovat do HTPC sestav v malých počítačových skříních. Výkonný zesilovač karty se kromě her uplatní i při převodu filmového audia a hudby. Novinka navíc disponuje automatickou detekcí zástrček, takže se podle připojení sluchátek okamžitě přepíná výstup.

Doporučená cena novinky je 690 Kč s DPH.

Další články k tématům - 3D - audio - Dolby - Headphone - hry - HTPC - reprodukce - sluchátka - Xense - Xonar - zesilovač - zvuk

Článek ze dne 23. září 2010 - čtvrtek

Další články od ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.