logo

Xonar Xense, sada zvukové karty ASUS a sluchátek PC350 Xense Edition

ASUS představuje ve spolupráci s firmou Sennheiser sadu zvukové karty Xonar Xense One a sluchátek PC350 Xense Edition. Jde o speciálně navrženou kombinaci audio zařízení pro hráče, která nabídne optimální zvuk s precizní redukcí šumu.

Vyznavači stříleček velmi dobře vědí, jak je důležitá předvídavost, a že i nepatrné zvukové indicie lze využít pro získání převahy nad protivníkem. Přesně takovou výhodu nabídne hráčům zvuková karta Xonar Xense - optimální zvuk, ve kterém vyniknou i ty nejmenší detaily. Xonar Xense přináší uživatelům také velmi dobrou redukci šumu a precizní poziční zvuk.

Zvuková karta Xonar Xense se vyznačuje stíněním proti elektromagnetickému záření, které ji chrání před okolními komponentami PC a dalšími elektronickými zařízeními. Díky tomu bude zvuk vždy konzistentní a plný. O lepší přenos signálu se stará také odolný 6,3 mm konektor, který má výrazně lepší parametry než obvyklé 3,5 mm varianty.

Sluchátka i zvuková karta plně podporují technologii Dolby Headphone 5.1 a patentované zvukové jádro Xonar GX2.5 od společnosti ASUS. Další předností je kvalitní zpracování a ergonomické provedení sluchátek, jež slibuje pohodlné nošení i při delším používání.

Další články k tématům - audio - GX2 - Sennheiser - sluchátka - Xense - Xonar

Článek ze dne 11. srpna 2010 - středa

Další články od ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.