logo

ASUS EAH5550: grafické karty s oblíbenou hrou Battlefield Bad Company 2

ASUS představuje dvě speciálně navržené grafické karty EAH5550 pro multimediální zábavu, které jsou dodávány společně s jednou z nejprodávanějších počítačových her letošního roku - Battlefield: Bad Company 2.

Limitovaná edice EAH5550 nabízí prachu odolný ventilátor a funkce GPU Guard a Fuse Protection. Model EAH5550 (LP) se vyznačuje nízkým profilem, který je vhodný pro domácí kina a multimediální centra. Uživatelé požadující nehlučný provoz, sáhnou spíše po modelu EAH5550 SILENT s pasivním chlazením. Oba modely zvládnou akceleraci DVD a Blu-ray přehrávání s true HD a minimálně zatíží procesor.

Grafické karty EAH5550 jsou vybaveny funkcemi GPU Guard a Fuse Protection. GPU Guard je technologie odolnosti tištěného obvodu, jež chrání desku před praskáním a lámáním, ať už v důsledku poškození nebo tepla. Fuse Protection zdvojnásobuje bezpečnost karty několika sadami vstupních pojistek, které zabraňují jejímu nadměrnému zahřívání.

Karta EAH5550 (LP) je kromě toho vybavena velmi účinným prachu odolným ventilátorem s dlouhou životností. Model EAH5550 SILENT s tichým pasivním chlazením pak nabídne nízké teploty a tiché prostředí při práci s počítačem.

Limitovaná edice grafických karet EAH5550 je taktéž vhodná pro CAD a další na grafiku náročné aplikace.

Další články k tématům - Blu-ray - CAD - DVD - EAH5550 - GPU - HD

Článek ze dne 20. srpna 2010 - pátek

Další články od ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.