logo

ASUS Disk Unlocker: SW pro využití plné kapacity pevných disků

ASUS představuje SW Disk Unlocker, odstraňující omezení současných OS, které neumožňují využít kapacitu pevného disku přesahující 2048 GB (2,2 TB). Tento software se snadným ovládáním dokáže zpřístupnit uživatelům základních desek ASUS plnou kapacitu pevných disků poslední generace s vysokou hustotou zápisu.

Řešení pro ukládání dat s vysokou hustotou zápisu

V raných dobách informačních technologií se uživatelům ani nesnilo o tom, že by mohli potřebovat více než několik málo megabajtů, natož pak několik gigabajtů dat. Tento způsob myšlení se odrazil i na kódu operačních systémů.

V dnešní době, kdy se objemy dat neustále navyšují a kapacity pevných disků dosahují 3 TB i více, jsou uživatelé počítačů stále omezeni operačními systémy, které neumí využít plnou kapacitu disků větších než 2048 GB. Úložný prostor může tedy zůstat bez výměny základní desky nedostupný a nevyužitý.

Bezplatné a okamžité řešení pro uživatele PC

ASUS Disk Unlocker je softwarový nástroj, který umožňuje základním deskám ASUS, ať už novým nebo starším, získat přístup k plné kapacitě pevných disků větších než 2048 GB bez nutnosti nepříjemného upgradu operačního systému nebo nákladné úpravy hardwaru.

Software se snadno instaluje, nevyžaduje žádné technické znalosti a nejenže umožňuje úplné využití současných vysokokapacitních pevných disků, ale bude fungovat i se všemi v budoucnu zakoupenými pevnými disky.

Další články k tématům - disk - kapacita - Unlocker - zdarma

Článek ze dne 25. listopadu 2010 - čtvrtek

Další články od ASUS COMPUTER Czech Republic, s.r.o.