logo

AVG Internet Security již plně podporuje Windows Vista

Integrované bezpečnostní řešení AVG pro osobní počítače nabízí komplexní ochranu pro osobní počítače s novým operačním systémem Microsoft Windows Vista ...

GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, vydal aktualizaci produktu AVG Internet Security, která umožní zákazníkům využívat všech jeho funkcí v prostředí operačního systému Microsoft Windows Vista. Komponenta AVG Firewall byla zcela přepracována pro operační systém Windows Vista. Jako jeden z prvních produktů na trhu tak přímo využívá výhody, které přináší nová platforma WFP v oblasti filtrování síťové komunikace. Produkty AVG Anti-Virus Professional Edition i AVG Anti-Malware pracují v prostředí Windows Vista již delší dobu.

"Ve Windows Vista lze nalézt řadu změn v přístupu k bezpečnosti osobních počítačů,“ vysvětluje Karel Obluk, technický ředitel společnosti GRISOFT. „Naši vývojáři s Microsoftem spolupracovali dlouho před zahájením prodeje nových Windows na zajištění funkce našich produktů. Dnes tedy můžeme sdělit, že AVG Internet Security nyní chrání plnohodnotně uživatele tohoto operačního systému před všemi typy internetových hrozeb včetně cílených útoků hackerů."

AVG Internet Security 7.5 nabízí zákazníkům společnosti GRISOFT zatím nejúplnější sadu nástrojů pro zabezpečení osobního počítače a důvěrnosti citlivých dat. V jednotném prostředí slučuje funkce antiviru, anti-spyware, firewallu i anti-spamu.

Toto řešení je vhodné pro uživatele, kteří vyžadují jednoduché ovládání integrované bezpečnosti, nepřetržitě dostupnou pomoc v českém jazyce, a nechtějí využívat několik různých programů, které zatěžují počítač mnohonásobnou kontrolou stejných dat. Díky podpoře vzdálené správy představuje AVG Internet Security 7.5 zajímavou alternativu i pro ochranu koncových stanic ve středních podnicích.

Článek ze dne 18. dubna 2007 - středa

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.