logo

AVG Technologies získala prestižní certifikát Microsoft Gold Partner

Společnost AVG Technologies získala prestižní certifikát Microsoft Gold Partner v oblasti poskytování softwarových řešení. Musela přitom prokázat nejvyšší úroveň odbornosti, znalostí a zkušeností s technologiemi Microsoft. Jako Microsoft Gold Certified Partner má navíc AVG Technologies celou řadu výhod, včetně přístupu k exklusivním informacím, školení a podpoře. Zákazníkům tak nabízí služby a podporu na té nejvyšší úrovni.

"Jsme opravdu potěšeni, že jsme získali status certifikovaného Gold partnera Microsoftu,“" řekl generální ředitel AVG Technologies J. R. Smith. "Rekordní doba, kterou získání certifikace trvalo, jasně dokazuje vysokou úroveň našich zkušeností i znalostí nástrojů a technologií Microsoft, které využíváme k ochraně dat desítek milionů uživatelů produktů rodiny AVG."

Jedním z předpokladů pro získání tohoto prestižního certifikátu je prokázání znalostí ve specifických oblastech technologií Microsoft. Jednotlivé typy certifikací se od sebe odlišují právě hloubkou znalostí a oblastí jednotlivých technologií. Zákazníkům tak pomáhají rozlišit a najít toho správného partnera pro požadované typy řešení.

Kvalifikace Microsoft Competency dokládají odbornost a zaměření firmy na konkrétní typ řešení. Cílem kvalifikace Microsoft ISV/Software Solutions Competency je poskytnout další výhody a podporu partnerům se statutem Microsoft Gold Certified Partner, kteří se specializují na vývoj a prodej řešení na bázi technologií Microsoft.

AVG Technologies poskytuje komplexní nabídku bezpečnostního software jak domácím uživatelům počítačů, tak i malým či velkým firmám. Domácí uživatelé mohou volit mezi produkty AVG Anti–Virus, AVG Anti-Virus plus Firewall či AVG Internet Security. Pro firmy jsou určeny síťové verze řešení Anti–Virus a Internet Security a Anti-Virus pro souborové a poštovní servery. Společnost AVG Technologies rovněž nabízí bezplatné řešení pro základní ochranu počítačů proti virům, spyware a webovému provozu. Tím je AVG Free Edition 8.0, určené pouze pro soukromé a nekomerční použití na jednom domácím počítači.

Společnost AVG Technologies také nedávno oznámila, že antivirový systém AVG Anti–Virus Free Edition 8.0 překročil hranici pěti milionů stažení za jediný týden ze serveru CNet download.com. AVG Free bylo stáhnuto více než pět milionkrát v posledním květnovém týdnu 2008. Celkový počet stažení přes download.com se od uvedení AVG Free 8.0 v dubnu 2008 do dnešního dne přiblížil 25 milionům.

O partnerském programu Microsoft

Partnerský program Microsoft byl spuštěn v prosinci 2003 a reprezentuje neustálý zájem Microsoftu o úspěšné partnery po celém světě. Tento program nabízí jedinou, integrovanou partnerskou rámcovou spolupráci, která představuje partnerskou expertízu, odměnu za přínos na trhu technologií a nabídku nástrojů a informačních materiálů, které pomohou zvýšit úspěšnost firmy bez ohledu na její velikost či zaměření.

Článek ze dne 26. června 2008 - čtvrtek

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.

AVG 8.0 chrání proti nebezpečným slabým místům v prohlížeči Internet Explorer

Podle AVG se Microsoft nabídkou bezplatného antivirového programu pouští do obtížné bitvy

AVG odškodní své uživatele

Prohlášení AVG týkající se problémů s aktualizací

David Ferguson je hlavním marketingovým ředitelem v AVG Technologies

AVG Technologies představuje nového personálního ředitele

Siobhan MacDermottová je novou ředitelkou pro globální korporátní komunikaci a vztahy s investory v AVG Technologies

Abra na Invexu představí poprodejní péči

AVG Technologies má nového viceprezidenta globálního prodeje

SPZ servis zvolil systém ABRA

AVG Technologies podporuje Dětský fond OSN

Karel Obluk je členem vedení Organizace pro standardizaci testování antimalwarového softwaru

AVG Technologies získala prestižní certifikát Microsoft Gold Partner

AVG Technologies získala ocenění Nejdynamičtější společnost roku

Bezplatnou verzi antivirového řešení AVG Anti Virus si ze serveru CNET Download.com za jediný týden stáhlo více než pět milionů uživatelů

Národní hospodářství je ohroženo internetovým zločinem

Máte zájem pracovat pro AVG ?

AVG Technologies uvolňuje AVG Anti-Virus Free Edition 8.0

AVG Technologies partnerem hráčů nEophyte

Nová verze AVG 8.0 na CeBITu zaujala řadu uživatelů

AVG Technologies uvolňuje novou verzi AVG 8.0

AVG Technologies získala ocenění Ruban Honneur Award

GRISOFT mění celosvětově svůj název na AVG Technologies

Služba Online Support pro zákazníky ABRA Software je víc než telefonická hotline

ABRA stříbrným partnerem Retail Summit 2008

GRISOFT uvolňuje druhou beta verzi AVG 8.0

Žebříček hrozeb za rok 2007 a předpověď bezpečnostních trendů v roce 2008