logo

Technická podpora produktů AVG pracuje nově i v Bulharsku

GRISOFT, dodavatel bezpečnostního software AVG, otevřel v hlavním městě Bulharska nové centrum profesionální technické podpory. Zaměstnává zde 40 odborníků a spolu s hlavním pracovištěm v Brně tak nyní pečuje celosvětově o spokojenost uživatelů komerčních produktů se značkou AVG celkem 125 specialistů.

V blízké době by mělo kontaktní centrum v Sofii personálně posílit až o polovinu.

"Nepřetržitá technická podpora je velmi důležitou součástí našich produktů a také významnou konkurenční výhodou," uvedl Karel Obluk, technický ředitel společnosti GRISOFT. "V Brně jsme zahájili provoz kontaktního centra v roce 2000, od té doby však rapidně vzrostl počet uživatelů a tím i potřeba profesionální a kvalitní péče o ně. Do zahraničí jsme se obrátili především kvůli déletrvajícímu nedostatku IT specialistů na tuzemském pracovním trhu," doplnil.

Tým centra profesionální technické podpory vyřizuje v nepřetržitém provozu měsíčně více než 50.000 e-mailových a zhruba 4000 telefonických dotazů s průměrnou dobou reakce do dvou hodin. Část lidí se věnuje rovněž testování nových produktů firmy. Z kontaktního centra v Sofii poskytuje společnost zatím e-mailovou technickou podporu a do měsíce ji hodlá rozšířit do některých zemí i o podporu telefonickou.

Článek ze dne 10. září 2007 - pondělí

Další články od AVG Technologies CZ s.r.o.