logo

České IT fórum v Tokiu

Dne 20.10. 2010 pořádá Velvyslanectví ČR v japonském Tokiu České IT fórum. Vystoupí zde přední české IT firmy, včetně key note prezentace Czech ICT Alliance. Některé firmy již mají své pobočky v Japonsku - Instar ITS, Zoner a Moravia IT.

Na IT fóru v Tokiu budou dále představeny firmy, které byly doporučeny Czech ICT Alliance - Mycroft Mind, Iguassu a Pontech. "Velmi oceňujeme spolupráci s Martinem Baštou, vedoucím OEÚ v Tokiu, díky kterému se podařilo získat na 60 registrovaných významných japonských firem se zájmem o spolupráci s českým IT," hodnotí přípravu akce Michal Zálešák, výkonný ředitel Czech ICT Alliance.

Ve dnech 2. a 3.11. 2010 se české ICT firmy CN Resources International, Ataccama, Arbes Technologies, Pike Electronic a Vista Consulting spolu s Czech ICT Alliance představí návštěvníkům jubilejního 20. ročníku Finance Fora, což je nejprestižnější švýcarský odborný veletrh IT pro bankovnictví.

Všechny firmy získaly 100 % dotaci díky koordinační činnosti Czech ICT Alliance z programu Specializované veletrhy a výstavy agentury CzechTrade, administrovaném Hospodářskou komorou ČR. "Spolupráce s Hospodářskou komorou se nám již jednou velmi osvědčila na veletrhu CeBIT 2010, a proto české firmy vítají i podporu této akce," dodal Michal Zálešák. S cílem optimálního využití prostředků Aliance na stánku umožní také prezentaci agentury CzechInvest.

Díky dotacím z programu SVV chystá Alliance pro české firmy společnou účast na veletrhu CeBIT, který se koná v Hannoveru v březnu 2011. Očekáváme účast více než 20 společností. I zde se předpokládá aktivní marketingová spolupráce s CzechInvestem.

Czech ICT Alliance má jednoznačně pozitivní zkušenosti ze společných marketingově-obchodních projektů s oběma agenturami CzechTrade i CzechInvest a obchodními rady, což jenom potvrzuje, že zavedení jednotného systému obchodních zastoupení ČR v zahraničí je krok správným směrem.

Článek ze dne 19. října 2010 - úterý

Další články od Czech ICT Alliance