logo

Dell navrhla nové počítače Vostro pro oblasti a firmy s rychle se rozvíjející ekonomikou

Společnost Dell představila v Pekingu dva nové přenosné počítače Vostro a dva stolní počítače navržené speciálně tak, aby splňovaly potřeby malých firem, vládních a vzdělávacích institucí, které disponují omezenými prostředky v perspektivních světových ekonomikách.

Nové přenosné počítače Vostro a stolní počítače budou v prodeji u autorizovaných partnerů, stejně jako přímo od společnosti Dell ve více než 20 zemích v Asii, Africe, Evropě a Latinské Americe.

"Miliony nových firem ve světových perspektivních ekonomikách vyžadují přesně takové technologie, které potřebují, za cenu, kterou si mohou dovolit, od prodejců, kterým důvěřují. Pokusili jsme se na tuto výzvu reagovat a uvedli jsme nové produkty, které doplní naši stávající řadu výrobků Vostro," řekl Steve Felice, prezident společnosti Dell pro asijsko-tichomořskou oblast a Japonsko.

"Spolu s našimi partnery bude hrát společnost Dell důležitou roli, přinese více technologií mnohem širšímu okruhu lidí než kdy předtím, v podnikatelském i soukromém sektoru. Značka Vostro představuje klíčové výrobky, které by měly uvolnit potenciál v éře, kdy je tak důležitá komunikace a spojení."

Nové produkty Vostro zahrnují dva předkonfigurované přenosné počítače a dva stolní počítače. Další produkty Vostro určené pro perspektivní ekonomiky budou představeny v nadcházejících měsících.

Nové produkty Vostro, které byly představeny, nabízí :

Podle společnosti IDC je na světě více než 72 milionů malých a středních firem, z nichž 23,4 milionu (téměř jedna třetina z celkového počtu na světě) se nachází v asijsko-pacifické oblasti (kromě Japonska). Následuje Latinská Amerika a EMEA (Evropa, Střední východ a Afrika) s 12,5 milionu a 11,9 milionu.

Díky tisícům každodenních kontaktů, které má společnost a její partneři s malými firmami v těchto zemích, definovala společnost Dell důležité otázky týkající se pořizovaní, vlastnictví a podpory technologií.

Ty zahrnují :

Nové produkty značky Vostro byly navržena tak, aby splňovaly tyto požadavky následujícím způsobem :

Služby bez starostí (Worry-free Dell services) a podpora :

Jelikož technologické potřeby malých a středních firem v perspektivních ekonomikách neustále rostou, zvyšují se současně i nároky na služby a podporu. Abychom jim pomohli zajistit bezproblémový chod systémů, nabízí společnost Dell celou řadu služeb a podporu, která zahrnuje :

Ceny nových produktů Vostro se budou lišit podle konfigurace, regionu a země.

Od partnerů a pro ně

V rámci úsilí společnosti Dell dodávat dostupné a spolehlivé technologie do perspektivních zemí prostřednictvím různých kanálů, budou předkonfigurované přenosné a stolní počítače Vostro dostupné především prostřednictvím místních prodejců, distributorů a maloprodejců společnosti Dell. Zatímco všechny ostatní produkty jsou v prodeji prostřednictvím partnerů po celém světě, je to poprvé, kdy budou produkty Dell k dostání primárně prostřednictvím partnerů společnosti Dell v perspektivních zemích.

Článek ze dne 29. srpna 2008 - pátek

Další články od Dell Technologies

Dell navrhla nové počítače Vostro pro oblasti a firmy s rychle se rozvíjející ekonomikou