logo

PowerEdge: 12. generace serverů Dell na platformě Intel Xeon E5

Servery Dell PowerEdge jsou postaveny na procesorové platformě Intel Xeon E5 a nabízí flexibilní škálovatelné řešení pro všechny typy organizací. Nová řada serverů Dell PowerEdge je navržena pro maximální výkon při minimální správě v podnikových infrastrukturách.

Společnost Dell představila celkem sedm nových serverů ve všech velikostech šasi - od racku přes tower až po blade provedení. Nové V porovnání s předchozí generací nabízí vyšší výkon při menší energetické náročnosti.

"Při návrhu nové generace serverů Dell PowerEdge jsme vycházeli ze zpětné vazby a požadavků více než 7700 zákazníků z celého světa", říká Brad Anderson, prezident divize podnikových řešení společnosti Dell. "Jejich zpětná vazba nám pomohla vytvořit dvanáctou generaci serverů, která dosahuje vyšíího výkonu při jednodušší správě než ta předchozí."

12. generace serverů Dell PowerEdge

Nová generace zahrnuje servery Dell PowerEdge R820, R720, R720xd, R620 a C6220 s umístěním do racku, blade variantu M620 a T620 s šasi typu tower. Součástí nových produktů je i druhá verze pokročilých nástrojů pro administrátorskou správu Dell Remote Access Controller 7 (iDRAC7) s aplikací Lifecycle Controller 2.0, jejichž první generaci dle průzkumů IDC využívá více než tři a půl milionu zákazníků serverů Dell PowerEdge.

Druhá generace těchto nástrojů nabízí:

Optimalizace energetické náročnosti serverů PowerEdge:

Hlavní výkonové přednosti nové generace serverů:

Dostupnost

Servery Dell PowerEdge dvanácté generace jsou již nyní k dispozici k objednání v síti distributorů 100MEGA, AT Computers, SWS a autorizovaných partnerů nebo na dell.com/PowerEdge. Server Dell PowerEdge C6220 a R820 budou k dispozici v průběhu března 2012.

Další články k tématům - datacentrum - infrastruktura - Oracle - platforma - PowerEdge - průzkum - rack - server - SSD - Storage - Xeon - Brad Anderson

Článek ze dne 20. března 2012 - úterý

Další články od Dell Technologies

PowerEdge: 12. generace serverů Dell na platformě Intel Xeon E5

Ultrabook XPS 13: Dell posiluje pozice na českém trhu domácích počítačů