logo Asseco Solutions, a.s.
Jan Škarban

Jan Škarban

Vedoucí nepřímého obchodu informačních systémů HELIOS společnosti Asseco Solutions

LinkedIn

Skutečnost, že se společnost STAPRO stala partnerem systému HELIOS Nephrite, znamená pro Asseco Solutions především možnost plně uspokojovat potřeby firem z oblasti zdravotnictví.

Ačkoli naši klienti z této oblasti byli vždy spokojeni, budou mít nyní příležitost využívat integrace partnerských softwarů a služeb doslova pod jednou střechou.

Věřím, že stejně, ale z opačného pohledu, bude spojení našich firem prospěšné i pro zákazníky STAPRO a pochopitelně též pro zákazníky zcela nové.

Přerod našeho zákazníka v našeho partnera sleduji s velkou radostí. Je to samozřejmě posílení naší partnerské sítě. Zároveň vnímám znalost role zákazníka HELIOSu jako výhodu, ze které může těžit na svých implementacích sama ANAFRA, ale především její zákazníci.

Těší nás, že si renomovaný producent a implementátor mezi množstvím konkurenčních produktů vybral právě naše řešení - ERP HELIOS Nephrite - Pozoruhodný produkt roku 2021 v kategorii informačních systémů.

Tato spolupráce je pro nás o to cennější, že vzájemná synergie s produkty společnosti BERGHOF SYSTEMS pomůže lépe uspokojovat potřeby našich zákazníků a pomáhat jim maximálně využívat naše produkty.

HELIOS Open je samozřejmě vedle marketingové podpory a silné značky podpořen systém soustavného vzdělávání a certifikací, které reflektují úroveň dosažené spolupráce. Všichni naši partneři tak poskytují vysoce kvalitní služby.

Splnění těchto požadavků je podmínkou aktivního partnerství. Partnerské firmy mají také prostor podílet se na rozvoji systémů HELIOS.