logo Asseco Solutions, a.s.

Jiří Hub

Výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Asseco Solutions

Jiří Hub - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.

Rok 2023 nebyl rokem jednoduchým. Po dvou covidových letech šlo už o druhý válečný rok, který s sebou, stejně jako ten první, přinesl silnou inflaci, zvýšené ceny energií a z toho vyplývající významnou nejistotu na trhu.

Česká ekonomika se pohybovala na hraně recese, takže se nervozita přelila i na trh podnikových informačních systémů, zejména to platí pro segment SME, tedy menších a středních firem.

Digitalizace podnikového sektoru ale může současné bolesti české ekonomiky, jako je růst nákladů na energie a nedostatek kvalifikované pracovní síly, významným způsobem snížit.

Martin Kršňák

Business Development Director společnosti Asseco Solutions

Martin Kršňák - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Automatizace, robotizace, digitalizace, AI, machine learning, RPA, data mining, ChatGPT - všechna tato buzzwords spoluvytvářejí nové tržní příležitosti díky schopnosti rychlé adaptace a snížení nákladů.

Klíčovým faktorem úspěchu těchto projektů je schopnost integrovat je rychle do rutinních a ideálně automatizovaných procesů každé společnosti.

Michal Andraško

Obchodní ředitel společnosti Asseco Solutions

Michal Andraško - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Doby, kdy si firmy nedovedly představit, že by své systémy a svá data měli kdesi v cloudu, je již dávnou minulostí. Dnes je již všeobecně známo, že data uložená v cloudu jsou ve větším bezpečí než na vlastním serveru. Přičemž právě díky sofistikované cloudové infrastruktuře od Geetoo a službě ERPORT od Asseco Solutions mohou mít firmy opravdový pocit jistoty.

A právě tuto výhodu si čím dál více našich zákazníků uvědomuje.

Jan Škarban

Vedoucí nepřímého obchodu informačních systémů HELIOS společnosti Asseco Solutions

Jan Škarban - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Skutečnost, že se společnost STAPRO stala partnerem systému HELIOS Nephrite, znamená pro Asseco Solutions především možnost plně uspokojovat potřeby firem z oblasti zdravotnictví.

Ačkoli naši klienti z této oblasti byli vždy spokojeni, budou mít nyní příležitost využívat integrace partnerských softwarů a služeb doslova pod jednou střechou.

Věřím, že stejně, ale z opačného pohledu, bude spojení našich firem prospěšné i pro zákazníky STAPRO a pochopitelně též pro zákazníky zcela nové.

Leoš Raibr

CEO společnosti STAPRO

Leoš Raibr - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Naše společnost již více než tři desetiletí vytváří software pro všechny oblasti ve zdravotnictví. Za pomoci našich řešení cílíme k prohlubování elektronizace českého zdravotnictví, k zajištění vyššího bezpečí pacientů, k efektivní práci zdravotnickému personálu a v neposlední řadě k poskytování relevantnějších informací z produkčních systémů potřebných pro řízení zdravotnických zařízení.

Efektivně kontrolovat vykazování a udržovat efektivní smluvní vztah se zdravotními pojišťovnami umožňují naše expertní konzultační služby.

Od spojení se společností Asseco Solutions si slibujeme téměř dokonalou komplexnost produktů a služeb.

Stránka 1/9 Další >