logo Asseco Solutions, a.s.

Michal Andraško

Obchodní ředitel společnosti Asseco Solutions

Michal Andraško - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Doby, kdy si firmy nedovedly představit, že by své systémy a svá data měli kdesi v cloudu, je již dávnou minulostí. Dnes je již všeobecně známo, že data uložená v cloudu jsou ve větším bezpečí než na vlastním serveru. Přičemž právě díky sofistikované cloudové infrastruktuře od Geetoo a službě ERPORT od Asseco Solutions mohou mít firmy opravdový pocit jistoty.

A právě tuto výhodu si čím dál více našich zákazníků uvědomuje.

Jan Škarban

Vedoucí nepřímého obchodu informačních systémů HELIOS společnosti Asseco Solutions

Jan Škarban - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Skutečnost, že se společnost STAPRO stala partnerem systému HELIOS Nephrite, znamená pro Asseco Solutions především možnost plně uspokojovat potřeby firem z oblasti zdravotnictví.

Ačkoli naši klienti z této oblasti byli vždy spokojeni, budou mít nyní příležitost využívat integrace partnerských softwarů a služeb doslova pod jednou střechou.

Věřím, že stejně, ale z opačného pohledu, bude spojení našich firem prospěšné i pro zákazníky STAPRO a pochopitelně též pro zákazníky zcela nové.

Leoš Raibr

CEO společnosti STAPRO

Leoš Raibr - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Naše společnost již více než tři desetiletí vytváří software pro všechny oblasti ve zdravotnictví. Za pomoci našich řešení cílíme k prohlubování elektronizace českého zdravotnictví, k zajištění vyššího bezpečí pacientů, k efektivní práci zdravotnickému personálu a v neposlední řadě k poskytování relevantnějších informací z produkčních systémů potřebných pro řízení zdravotnických zařízení.

Efektivně kontrolovat vykazování a udržovat efektivní smluvní vztah se zdravotními pojišťovnami umožňují naše expertní konzultační služby.

Od spojení se společností Asseco Solutions si slibujeme téměř dokonalou komplexnost produktů a služeb.

Jiří Hub

Výkonný ředitel a předseda představenstva společnosti Asseco Solutions

Jiří Hub - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.

Naším cílem se v poslední době stali specialisté poskytující komplexní služby v oblasti identifikačních systémů. Záměrem akvizice společnosti ANeT-Advanced Network Technology je doplnit naše portfolio o další specializovaná řešení.

V tomto případě konkrétně o docházkový systém, software na plánování lidských zdrojů, přístupový systém a stravovací systém.

Jan Škarban

Vedoucí nepřímého obchodu informačních systémů HELIOS společnosti Asseco Solutions

Jan Škarban - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Přerod našeho zákazníka v našeho partnera sleduji s velkou radostí. Je to samozřejmě posílení naší partnerské sítě. Zároveň vnímám znalost role zákazníka HELIOSu jako výhodu, ze které může těžit na svých implementacích sama ANAFRA, ale především její zákazníci.

Stránka 1/9 Další >