logo Asseco Solutions, a.s.

Jan Škarban

Vedoucí nepřímého obchodu informačních systémů HELIOS společnosti Asseco Solutions

Jan Škarban - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Přerod našeho zákazníka v našeho partnera sleduji s velkou radostí. Je to samozřejmě posílení naší partnerské sítě. Zároveň vnímám znalost role zákazníka HELIOSu jako výhodu, ze které může těžit na svých implementacích sama ANAFRA, ale především její zákazníci.

Martin Kršňák

Business Development Director společnosti Asseco Solutions

Martin Kršňák - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Využívat informační systémy v cloudu patří k předním trendům v oblasti informačních technologií. Proto čím dál větší procento našich zákazníků míří s HELIOS rychlým tempem do cloudu. Našim zákazníkům nabízíme nejen HELIOS, ale i další navazující cloudové aplikace a náš tým, který se o cloudové technologie stará, se neustále rozrůstá.

Naši zákazníci si cení toho, že jsme schopni připravit jim řešení ušité opravdu na míru a jejich požadavky jsme schopni splnit rychle a k jejich plné spokojenosti.

Petr Vítek

Ředitel vývoje společnosti Asseco Solutions

Petr Vítek - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Mám rád změnu a rád pracuji s tvořivými lidmi. Rád bych posunul Asseco Solutions k vývoji nových produktů a aplikací tvořících novou generaci ERP systémů. Když jsem byl osloven s nabídkou ke spolupráci, přesvědčil mě nejen zajímavý produkt, ale i lidé kolem něj.

Zlákala mě i možnost podílet se na transformaci ERP produktů do nových technologií, rozvoji cloudových řešení či umělé inteligence.

Jednak jsem přesvědčen, že tímto směrem se bude naše odvětví ubírat, jednak jsou to novinky, které zákazníkům pomohou v jejich podnikání.

Kateřina Trčalová

Vedoucí marketingu ERP HELIOS společnosti Asseco Solutions

Kateřina Trčalová - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Je mi ctí pracovat pro lídra na trhu podnikových informačních systémů. Společnost Asseco Solutions pro mě znamená srdcovou záležitost a její firemní kulturu vnímám jako unikátní. Být vedoucí marketingu je velká výzva a těší mě, že mohu přímo ovlivňovat komunikaci značky HELIOS, a nadále hodlám pokračovat v budování jejího mediálního obrazu.

Mým cílem je přispět k tomu, aby HELIOS byl i nadále nejznámějším a nejúspěšnějším brandem mezi ERP systémy.

Michal Andraško

Obchodní ředitel společnosti Asseco Solutions

Michal Andraško - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Proč jsem se rozhodl stát se součástí vynikajícího týmu systémů HELIOS? Jednak je zde skvělý produkt, který mi dává smysl a jednak lidé. A faktor lidé bych chtěl podtrhnout. Bez dobře poskládaného týmu totiž nemáte šanci být úspěšní, i když máte skvělý produkt.

Osobně jsem velmi zaměřený na lidi, ať v rolích kolegů nebo zákazníků a obchod vnímám jako vztahový business. Není to pouze o tom podepsat a jít dál, ale o tom být lidsky sladěni, důvěřovat si a vytvářet silná partnerství.

Jde o to vytvářet dlouhodobý vztah, ze kterého profitují obě strany - obchod je o důvěře a vytváření partnerství.

Stránka 1/8 Další >
Nabídka zaměstnání Asseco Solutions, a.s.