logo Asseco Solutions, a.s.
Martin Kršňák

Martin Kršňák

Business Development Director společnosti Asseco Solutions

LinkedIn

Automatizace, robotizace, digitalizace, AI, machine learning, RPA, data mining, ChatGPT - všechna tato buzzwords spoluvytvářejí nové tržní příležitosti díky schopnosti rychlé adaptace a snížení nákladů.

Klíčovým faktorem úspěchu těchto projektů je schopnost integrovat je rychle do rutinních a ideálně automatizovaných procesů každé společnosti.

Využívat informační systémy v cloudu patří k předním trendům v oblasti informačních technologií. Proto čím dál větší procento našich zákazníků míří s HELIOS rychlým tempem do cloudu. Našim zákazníkům nabízíme nejen HELIOS, ale i další navazující cloudové aplikace a náš tým, který se o cloudové technologie stará, se neustále rozrůstá.

Naši zákazníci si cení toho, že jsme schopni připravit jim řešení ušité opravdu na míru a jejich požadavky jsme schopni splnit rychle a k jejich plné spokojenosti.

Výhodou Spisky je i to, že kromě možnosti napojení na produkty řady HELIOS ji lze propojit i s informační systémy z produkce jiných dodavatelů.

Vzhledem k její široké kompatibilitě je její zavedení v nejlepší zájmu všech firem, které podporují elektronizaci.

Rád bych poděkoval společnosti Geetoo za úspěšnou spolupráci na projektu ERPORT. Velmi nás těší, že je v konkurenci ostatních cloudových nabídek úspěšný, což potvrzuje i získané ocenění.

ERPORT byl od začátku koncipován jako SaaS nabídka ERP systémů HELIOS pro nové zákazníky a současně pro podporu snadného přechodu provozu HELIOS do cloudového prostředí pro kiž stávající zákazníky.

Budoucnost ERP systémů je dle mého názoru v daleko komplexnějším celku, než jaký mohou dnešní řešení nabídnout.

Abyste takový koncept mohli realizovat, potřebujete získat znalosti a zdroje z oblastí, které doposud výrobci ERP systémů řešili jen okrajově, či vůbec. Akvizice jsou přirozeně vhodnou cestou, jak celý koncept akcelerovat.

Stránka 1/2 Další >