logo Asseco Solutions, a.s.
Martin Kršňák

Martin Kršňák

Business Development Director společnosti Asseco Solutions

LinkedIn

Využívat informační systémy v cloudu patří k předním trendům v oblasti informačních technologií. Proto čím dál větší procento našich zákazníků míří s HELIOS rychlým tempem do cloudu. Našim zákazníkům nabízíme nejen HELIOS, ale i další navazující cloudové aplikace a náš tým, který se o cloudové technologie stará, se neustále rozrůstá.

Naši zákazníci si cení toho, že jsme schopni připravit jim řešení ušité opravdu na míru a jejich požadavky jsme schopni splnit rychle a k jejich plné spokojenosti.

Výhodou Spisky je i to, že kromě možnosti napojení na produkty řady HELIOS ji lze propojit i s informační systémy z produkce jiných dodavatelů.

Vzhledem k její široké kompatibilitě je její zavedení v nejlepší zájmu všech firem, které podporují elektronizaci.

Rád bych poděkoval společnosti Geetoo za úspěšnou spolupráci na projektu ERPORT. Velmi nás těší, že je v konkurenci ostatních cloudových nabídek úspěšný, což potvrzuje i získané ocenění.

ERPORT byl od začátku koncipován jako SaaS nabídka ERP systémů HELIOS pro nové zákazníky a současně pro podporu snadného přechodu provozu HELIOS do cloudového prostředí pro kiž stávající zákazníky.

Budoucnost ERP systémů je dle mého názoru v daleko komplexnějším celku, než jaký mohou dnešní řešení nabídnout.

Abyste takový koncept mohli realizovat, potřebujete získat znalosti a zdroje z oblastí, které doposud výrobci ERP systémů řešili jen okrajově, či vůbec. Akvizice jsou přirozeně vhodnou cestou, jak celý koncept akcelerovat.

Představte si, že váš systém je dopravní letadlo. Jestliže chcete letět, nemusíte se nyní starat o jeho přípravu, o stav pohonných hmot, o catering či o uniformu pilota.

Svěříte-li se do služeb ERPORTu, nemusíte se starat o stav ERP systému, který využíváte. Díky ERPORTu máte své letadlo kdykoli k dispozici, včetně služeb týmu dokonalých profesionálů.