logo Asseco Solutions, a.s.
Vladan Zalejský

Vladan Zalejský

Ředitel divize Veřejná správa společnosti Asseco Solutions

LinkedIn

Informační systém HELIOS Pantheon chápeme jako chrám opírající se o stabilní pilíře podporující digitalizaci veřejné správy v každé organizaci - přesná a relevantní data, snadná propojitelnost na jiné informační systémy a znalosti našich lidí pro vytváření špičkových řešení u našich zákazníků.

Tím více nás pochopitelně potěšilo, že odborná porota takto významné soutěže tuto naši snahu oceňuje. V letošním roce budou následovat další kola soutěže, přičemž absolutní vítěz bude zveřejněn až v jeho konci. Už nyní však víme, že můžeme být na svoji práci hrdí a věříme v dosažení nejvyšší mety.

Koncem roku 2020 získal v této soutěži absolutní prvenství v kategorii Informační systémy již také náš nový ERP systém HELIOS Nephrite - významně zrychluje tok elektronických dokumentů a staví na osvědčeném prostředí běžných kancelářských aplikací.

Jsme tvůrci informačních systémů pro veřejnou správu se specializací na ekonomické a agendové systémy. Na legislativu a ekonomiku jsme proto při vyvíjení tohoto pokročilého systému mysleli především. HELIOS Pantheon chápeme jako chrám opírající se o stabilní pilíře podporující digitalizaci veřejné správy v každé organizaci - přesná a relevantní data, snadná propojitelnost na jiné informační systémy a znalosti našich lidí pro vytváření špičkových řešení u našich zákazníků.

Naše řešení s sebou nese i výhodu možnosti napojení na síť partnerských řešení, které můžeme nabídnout přímo na míru potřebám veřejné správy. Nenabízíme však jen systém samotný, ale zejména podporu při práci jeho uživatelů týmem našich zkušených odborníků. Dokážeme se napojit na kterýkoli informační systém, který už úřad používá, čímž odpadá jak zdvojená práce, tak i stres, který často nasazení nového systému provází.

Typicky se jedná například o kontrolní mechanismy a reportingové výstupy, ty lze snadno implementovat díky Business Intelligence.