logo GRiT, s.r.o.
Václav Kameníček

Václav Kameníček

Ředitel divize Inovace a mobilní řešení společnosti GRiT

LinkedIn

Naším cílem je rozvíjet CCV Instantní sklad tak, aby dokázal zefektivnit skladové hospodářství co nejrychleji od okamžiku nasazení, a to bez ohledu na tržní segment. Nové funkce, jako například řízení vychystávání podle priorit včetně optimalizace tras pro vyskladňování zboží nebo přehledná vizualizace stavu zásob proto posouvají snadnou nastavitelnost systému zase o kus dále.

Instantní sklad, který je dostupný formou služby (SaaS - Software as a Service) na cloudové platformě Microsoft Azure oslovuje nové zákazníky i díky nedávným inovacím.

Zákazníky jsme dokázali oslovit nabídkou standardizovaného řešení pro řízení skladů formou služby, kdy jediné, co potřebují, je připojení k internetu. Jedná se o logickou reakci na požadavky zákazníků, kteří cloudová řešení využívají pro jejich výhody stále častěji. S řešeními formou služby máme více než 15leté zkušenosti, a proto chceme nadále rozšiřovat paletu cloudových služeb, nově s využitím Microsoft Azure.

Samotné datové úložiště má přitom skutečně špičkové parametry. Instantní sklad dokáže růst se zákazníkem tak, jak odpovídá jeho aktuálním potřebám. Tato skutečnost se pak jednoznačně odráží v optimalizaci nákladů na provoz systému.

IT služby se neustále vyvíjejí, proto je pro nás velmi důležité reagovat na požadavky a přání zákazníků a přicházet s novými možnostmi. Příkladem může být nová služba Instantní sklad, díky které jsme schopni za velmi příznivých podmínek menším a středním firmám dopřát některé výhody dostupné dosud jen ve velmi robustních systémech pro řízení skladů.