logo GRiT, s.r.o.

Lubomír Veselý

Generální ředitel společnosti GRiT

Lubomír Veselý - GRiT, s.r.o.logo GRiT, s.r.o.LinkedIn

Zejména u malých, středních a netechnických firem často vidíme, že se digitalizaci vyhýbají, protože nerozumí jejím přínosům, nebo si myslí, že se týká pouze velkých firem. Nepomáhají tomu ani dodavatelé, kteří jsou v komunikaci příliš techničtí a používají nesrozumitelné výrazy. Sami ale víme, že o digitalizaci lze mluvit jednoduše a srozumitelně.

Provedli jsme průzkum mezi stovkou českých firem a zjistili, že 60% z nich začínalo digitalizací toku obchodních dokladů, tedy faktur, objednávek nebo dodacích listů. Zavedli např. jejich elektronickou evidenci nebo automatické zpracování.

Marek Stanovský

Vedoucí obchodu divize eBusiness společnosti GRiT

Marek Stanovský - GRiT, s.r.o.logo GRiT, s.r.o.LinkedIn

E-shopům se skladovým systémem LOKiA WMS otevírá integrace s Foxdeli nové možnosti. Mohou např. personalizovat transakční e-maily, informovat zákazníka o aktuálním stavu doručování nebo se připomenout, pokud zásilka čeká na vyzvednutí.

Odpadnou tak nepříjemné situace, kdy nespokojený zákazník volá na zákaznickou podporu, ale e-shop není schopen reagovat, protože o zásilce na cestě k zákazníkovi nemá žádné další informace.

Lubomír Veselý

Generální ředitel společnosti GRiT

Lubomír Veselý - GRiT, s.r.o.logo GRiT, s.r.o.LinkedIn

Mým hlavním cílem na pozici nového generálního ředitele bude dokončit již probíhající změnu společnosti. Míříme k tomu stát se zákaznicky orientovanou firmou a tvořit vlastní řešení pro automatizaci dodavatelsko-odběratelského řetězce.

Dalším cílem pak bude rozšířit působení firmy do dalších zemí Evropy.

Dalibor Damborský

Jednatel společnosti GRiT

Dalibor Damborský - GRiT, s.r.o.logo GRiT, s.r.o.LinkedIn

Svůj odchod z pozice generálního ředitele vnímám jako přirozený posun firmy. Lubomír byl jako obchodní ředitel v úzkém kontaktu s klienty a trhem, a proto věřím, že GRiT posune správným směrem.

Obzvláště v dnešní době, kdy je trh s cloudovými nástroji velmi dynamický, jde o důležitý krok.

Miroslav Králík

Delivery manager společnosti GRiT

Miroslav Králík - GRiT, s.r.o.logo GRiT, s.r.o.LinkedIn

Máme klienta, který díky zavedení systému pro řízené skladování WMS zrychlil vyskladnění denních objednávek z původních 12 hodin na dvě hodiny.

Ušetřil tak jedno pracovní místo, navíc nemusí shánět brigádníky do skladu během sezónních špiček. Investice se klientovi vrátila za dva měsíce.

Stránka 1/14 Další >