logo GRiT, s.r.o.
Dalibor Damborský

Dalibor Damborský

Jednatel společnosti GRiT

LinkedIn

Svůj odchod z pozice generálního ředitele vnímám jako přirozený posun firmy. Lubomír byl jako obchodní ředitel v úzkém kontaktu s klienty a trhem, a proto věřím, že GRiT posune správným směrem.

Obzvláště v dnešní době, kdy je trh s cloudovými nástroji velmi dynamický, jde o důležitý krok.

Pandemie odhalila bolesti lokálních systémů a podnikatelé zjistili, že dnešní stav lze řešit pomocí vzdáleného přístupu k firemním zdrojům a informacím. Dostupné cloudové technologie a služby jsou proto skvělou příležitostí pro změnu a pro mnohé i existenční nutností.

Vzdáleně pracující týmy tímto získávají výhodu. Stěhujeme se z fyzického světa do digitálního a firmy na to musí reagovat.

Rohlik.cz se zaměřuje na nabídku kvalitních lokálních potravin, jejich producenti však často EDI nepoužívají. Jsme připraveni podpořit tyto dodavatele našimi technologiemi, stejně jako aktuálně podporujeme 550 českých dodavatelů společnosti Rohlik.cz

Začínali jsme v roce 1992 v malé kanceláři. Dnes máme přes dva tisíce klientů a patříme k předním českým dodavatelům cloudových služeb. Celou dobu houževnatě pracujeme na našich produktech ke spokojenosti našich klientů.

Odhodlání a úplné nasazení patří do naší DNA, proto chceme tuto hodnotu mít v názvu - právě houževnatost se anglicky řekne grit. GRiT se prioritně zaměří na rozvoj vlastních produktů a odklání se od implementací systémů jiných výrobců.

Obě pozice vznikly nově. Jako firma jsme dospěli a čekají nás nové výzvy, které si vyžadují specializované řízení. Proto jsme vytvořili pozice COO a CSO. Naše pozice jsou rovnoprávné, při hlasování máme každý jeden hlas.

Stránka 1/3 Další >