logo

Mobile Partner Program: Skype nástroj pro operátory

Společnost Skype představuje Mobile Partner Program pro operátory na trzích s malým rozšířením širokopásmového připojení 3G. Jeho cílem je poskytnout Skype širokému spektru mobilních uživatelů.

Mobile Partner Program od Skype je zjednodušený operátorský program, který využívá účelové řešení typu klient / server. Řešení vyvinuté speciálně pro operátory umožňuje používat Skype na široké škále mobilních přístrojů, chytrých telefonů i těch obyčejných. Je optimalizováno pro efektivní využití šířky pásma, udržuje připojení uživatele s minimálním vlivem na životnost baterie a datové využití.

Mobile Partner Program navazuje na úspěšná partnerství s operátory, která již společnost Skype navázala s firmami Verizon, KDDI a Hutchison 3.

Operátoři, kteří se zúčastní tohoto programu, budou svým zákazníkům moci nabídnout rychlé a snadné používání Skype, které běží na řadě platforem operačních systémů, a pokrývá přes 100 různých chytrých i obyčejných telefonů. Jejich zákazníci budou mít možnost uskutečňovat přes Skype bezplatné hovory a posílat rychlé zprávy ostatním uživatelům Skype. Kromě toho mohou jejich zákazníci využít výhodu nízké ceny Skype při cenově dostupném volání na mobilní telefony a pevné linky prakticky kdekoli na světě.

"Ze strany mobilních operátorů na celém světě vidíme rostoucí poptávku po diferenciovaných službách," řekl Russ Shaw, viceprezident a generální manažer mobilní divize firmy Skype. "Náš mobilní operátorský program umožní operátorům na rozvíjejících se trzích proniknout do světového společenství Skype, a poskytnout skvělý uživatelský zážitek na různých mobilních telefonech."

Další články k tématům - 3G - KDDI - Skype - telefonie - VoIP - Russ Shaw

Článek ze dne 16. února 2011 - středa

Další články od Skype Czech Republic s.r.o.