logo

Qik Video Connect Plus: iPhone aplikace pro sdílené video

Qik Video Connect od Skype umožňuje uživateli zůstat v kontaktu s přáteli a rodinou prostřednictvím video hovorů, zasílání video zpráv a sdílení videa. Aplikace podporuje i odeslání odkazu na živé video na Facebook a Twitter.

S aplikací Qik Video Connect mohou uživatelé prostřednictvím živého video hovoru okamžitě sdílet s přáteli a rodinou vše, co se děje kolem nich. Pokud přátelé nejsou schopni připojit se živě, pak mohou uživatelé stále sdílet veškeré detaily tohoto okamžiku zasláním video pošty. Nové sociální video vysílání umožňuje snadno sledovat co dělají přátelé, a to pomocí upozornění na sdílení nového videa a sledování tohoto videa přímo z telefonu.

Ať už jde o záznam pozdravu pro vaše blízké, nahrávání videa vašeho dítě jak skóruje vítězný gól, nebo provozování video rozhovoru když jste daleko od svých přátel a rodiny - Qik usnadňuje záznam, sdílení a udržování spojení pomocí videa.

Pro uživatele jsou k dispozici dvě verze - Qik Video Connect a Qik Video Connect Plus (je k dispozici za 2,99 USD).

Výběr z funkcí Qik Video Connect Plus:

"Ve světě rychlého a snadno dostupného připojení 3G a WiFi vám video umožní překonat současnou techniku textových zpráv a fotografií, a sdílet zvláštní i každodenní okamžiky lepším způsobem," řekl Rick Osterloh, ředitel pro spotřební zboží společnosti Skype. "Qik Video Connect uvádí pojem vidím co vidím plně do reality."

Obě aplikace, Qik Video Connect i Connect Plus, umožňují živý video chat prostřednictvím sítí 3G nebo WiFi, a to mezi zařízeními iPhone a iPod Touch s vestavěným kamerami. Qik je integrován se seznamem kontaktů ve vašem telefonu, takže můžete snadno vidět, kdy jsou vaši přátelé a rodina dostupní pro živý video chat.

Kromě toho, pokud vaši přátelé a rodina nejsou schopni mluvit živě, můžete posílat soukromou video poštu prostřednictvím e-mailu nebo SMS, bez ohledu na to, jaké zařízení máte, nebo k jaké telefonní síti jste připojeni.

Obě aplikace jsou k dispozici ke stažení prostřednictvím Apple App store pro iPhone a modely iPod Touch 4. generace s iOS 4 nebo novějším.

Qik, software pro mobilní video, získala společnost Skype v lednu 2011.

Qik je součást sady produktů Skype a poskytuje software pro mobilní video, které umožňuje jednotlivcům zachytit pomocí chytrých telefonů spontánní okamžiky svého života, a to kdekoliv, a okamžitě tyto okamžiky sdílet s přáteli, rodinou a svými následovníky. Služba Qik je k dispozici na více než 200 mobilních telefonech od Androidu přes iPhone až po Symbian, Blackberry a platformy Windows Mobile.

Další články k tématům - 3G - Android - Apple - Blackberry - Facebook - iPhone - iPod - Qik - Skype - SMS - Twitter - video - WiFi - Rick Osterloh

Článek ze dne 24. března 2011 - čtvrtek

Další články od Skype Czech Republic s.r.o.