logo

Skype pro Android

Skype představuje aplikaci Skype for Android - klienta pro mobilní handsety, vytvořené pro inteligentní telefony s OS Android verze 2.1 a vyšší. Uživatelé tak mohou užívat výhody Skype prostřednictvím bezdrátového připojení nebo mobilního připojení pro přenos dat.

Aplikace Skype for Android funguje na kompatibilních handsetech s operačním systémem Android OS v2.1 a vyšší a byla úspěšně testována společností Skype na telefonech HTC Desire, HTC Legend, Google Nexus One, Motorola Milestone XT720 a Motorola Milestone.

Může fungovat i na dalších přístrojích s operačním systémem Android, ale nemůžeme garantovat plnou funkčnost nebo kompatibilitu. Jsme si vědomi určitých problémů s přístrojem Samsung Galaxy S, které chceme do budoucna vyřešit. Aplikace Skype for Android podporuje následující jazyky - brazilskou portugalštinu, dánštinu, holandštinu, angličtinu, estonštinu, finštinu, francouzštinu, němčinu, italštinu, japonštinu, korejštinu, španělštinu, švédštinu, polštinu, ruštinu, zjednodušenou čínštinu a tradiční čínštinu.

Skype for Android umožní uživatelům :

Mark Douglas, výrobní manažer společnosti Android řekl : "Aplikace Skype je dnes všudypřítomná. Stále více lidí používá Skype k řešení různých záležitostí, když jsou na cestách. Tím, že jsme ji zpřístupnili i pro operační sytém Android, jsme umožnili, aby byl Skype k dispozici i na třech nejoblíbenějších současných mobilních platformách - Android, iOS a Symbian."

Aplikaci Skype for Android si nyní můžete stáhnout zdarma ze stránek Android Market nebo můžete navštívit internetové stránky www.skype.com/m, kde naleznete více podrobností o tom, jak tuto aplikaci získat.

Další články k tématům - 3G - android - EDGE - Galaxy - Google - GPRS - handset - hovory - Nexus - SILK - skype - Symbian - telefony - WiFi - zdarma - Mark Douglas

Článek ze dne 11. října 2010 - pondělí

Další články od Skype Czech Republic s.r.o.