logo

Sweepstakes: Skype ve školní třídě

Nový Skype projekt s názvem Connected Classroom Sweepstakes (Sázka na spojení se školními třídami), nabízí školám z celého světa možnost vyhrát živý video hovor přes Skype se známými celebritami.

Tento projekt, který probíhá na stránce Skype in the classroom na Facebooku, umožňuje učitelům využít výhody video hovorů ve třídě a poskytnout studentům jedinečnou příležitost setkat se ve středu 6.6. 2012 naživo se celebritou, prostřednictvím video hovoru přes Skype.

"Díky video hovorům přes Skype můžeme poskytnout známým hercům, umělcům, filmovým hvězdám a autorům příležitost podělit se o svůj příběh se studenty", řekl Andy Schmidt, ředitel divize Skype ve firmě Microsoft se zaměřením na sociální potřeby.

"Ve firmě Skype věříme, že sdílení zkušeností může značně přispět ke zkvalitnění výuky. Cílem tohoto projektu je poskytnout učitelům příležitost ocenit hodnoty, které video hovory jejich třídám mohou nabídnout. Současně je tento projekt dalším důkazem víry společnosti Skype v to, že ty nejlepší způsoby výuky by měly být dostupné všem."

Do projektu se mohou zapojit studenti K-12 (ve věku od 3 do 18 let), učitelé a pracovníci ve vzdělávání, kteří jsou zdarma členy online komunity Skype in the classroom (Skype ve třídě). Tato služba pomáhá více než 28 tisícům registrovaným učitelům z celého světa využívat Skype pro zkvalitnění výuky studentů.

Učitelé se mohou na Facebooku zapojit následovně:

Učitelé mohou své příspěvky vkládat na stránce Skype in the classroom na Facebooku, a to až do čtvrtka 24.5. 2012 do 17:59 hod. Z došlých příspěvků bude náhodně vybráno 5 vítězů.

Výhercům bude v úterý 29.5. 2012 v 8:00 zaslán e-mail a 30.5. 2012 ve 3:00 ráno budou výsledky oznámeny veřejně. Rozhovory se celebritami se uskuteční ve středu 6. června mezi 4 - 7 hodinou nebo podle časových možností dané celebrity.

Projekt Skype in the classroom (Skype ve školní třídě) má více než 28 tisíc registrovaných učitelů ve 190 zemích světa, jejichž počet stále roste a nabízí tisícům studentů z celého světa možnost zúčastnit se zajímavého způsobu výuky. Skype pomáhá studentům objevovat nové kultury, jazyky a myšlenky bez toho, aniž by museli opustit třídu.

Další články k tématům - Facebook - videohovor - zdarma - Andy Schmidt

Článek ze dne 15. května 2012 - úterý

Další články od Skype Czech Republic s.r.o.