logo

Nový Skype s podporou pro Facebook a skupinové videohovory

Skype uvádí novou verzi programu Skype pro Windows s integrací Facebook News Feed a telefonního seznamu v programu, což usnadňuje udržování kontaktu s lidmi a komunitami, na kterých vám záleží.

Díky integraci s Facebookem je Skype ještě společenštější. Uživatelé Skype mohou poprvé udržovat aktuálnost a spolupracovat s kanálem News Feed (Novinky) včetně zápisu stavu aktualizací, komentářů a příspěvků "Líbí se mi", a to přímo z programu Skype. Ještě lepší je, že telefonní seznam Facebooku v programu Skype umožňuje uživatelům pomocí několika málo kliknutí volat a posílat SMS svým přátelům na Facebooku přímo na jejich mobilní telefony a pevné linky. Pokud je váš přítel na Facebooku současně také kontakt Skype, můžete si zdarma volat přes Skype.

V první polovině roku 2010 představovaly videohovory přibližně 40 % celkového počtu minut volání na Skype. Uživatelé, kteří si stáhnou nový Skype, si budou moci v beta verzi zdarma vyzkoušet skupinové videohovory s více než dvěma lidmi. Dynamický pohled usnadňuje sledování ve skupinových videohovorech pomocí automatického zaměření na osobu, která hovoří. Pomocí netrpělivě očekávaného uvedení skupinových videohovorů si mohou rodina, přátelé a kolegové v práci vzájemně sdělit více věcí i když právě nejsou spolu.

Uživatelé Skype dosud trávili každý den v průměru 520 milionů minut hovorem s jinými uživateli pomocí Skype, buď voláním zdarma ze Skype na Skype nebo voláním na libovolný telefon za velmi nízkou cenu. V novém Skype jsme zjednodušili uživatelské rozhraní, takže nyní poskytuje čistější a intenzivnější zážitek z komunikace, než dříve. Při zahájení hlasového hovoru nebo videohovoru s jiným uživatelem vás čeká úchvatný zážitek z volání se sníženým rušením. Pomocí obrázků a avatarů zobrazených vedle jmen kontaktních osob spolu s náladou zpráv lze nyní rychleji najít existující kontakty a pomocí vyhledávání v reálném čase lze také snáze vyhledat nové kontakty.

Nový Skype přináší automatické obnovení hovoru s cílem zvýšit kvalitu hovorů. Tato funkce pomáhá uživatelům rychle pokračovat v hovorech přerušených vinou problémů s připojením k internetu. Kromě toho manažer kvality hovoru měří v průběhu volání kvalitu zvuku a obrazu a vydává pokyny pro řešení problémů a zlepšení zážitku z komunikace.

Nová funkce Skype Home slouží jako palubní deska vašeho Skype, která poskytuje doplňkové zprávy o náladě vašich kontaktů. Kromě toho vám také pomocí návodů na všechny funkce pomůže využít program Skype na maximum, od uskutečnění videohovoru až po přihlášení na předplatné.

Další články k tématům - Facebook - hovory - kontakty - předplatné - Skype - SMS - videohovory - volání - zdarma - zvuk

Článek ze dne 15. října 2010 - pátek

Další články od Skype Czech Republic s.r.o.

Skype videohovory pro iPhone

Nový Skype s podporou pro Facebook a skupinové videohovory

Skype pro Android