logo

Pavel Jiruše: nový obchodní ředitel divize Business Intelligence sntcz.cz

Tuzemský systémový integrátor sntcz.cz obsadil pozici obchodního ředitele divize Business Intelligence Pavlem Jiruše. V této funkci bude zodpovědný za rozvoj prodeje, vedení konzultantů, definování a realizaci strategie v oblasti Business Intelligence.

Do společnosti S&T CZ přišel Pavel Jiruše (35 let) ze společnosti ARBES Technologies, v níž dva roky působil na pozici ředitele divize podnikových informačních systémů. Předtím působil devět let ve společnosti ORACLE Czech jako vedoucí aplikačních a Business Intelligence konzultantů.

Zájem o řešení a aplikace Business Intelligence (BI) se neustále zvyšuje. "Na trhu podnikových řešení zaujímá S&T již nyní značný podíl. Pavel Jiruše nám pomůže dát divizi BI novou dynamiku a posílit její pozici na lokálním trhu. Jeho mnoholeté zkušenosti z oboru jsou toho zárukou," řekl Jiří Košťál, generální ředitel společnosti S&T CZ.

Pavel Jiruše je absolventem Fakulty informatiky a statistiky Vysoké školy ekonomické v Praze. K jeho zálibám patří cyklistika, lyžování, volejbal a hokej. Dále rád cestuje a nejraději čte literaturu faktu.

Další články k tématům - Pavel Jiruše - Jiří Košťál

Článek ze dne 30. prosince 2010 - čtvrtek

Další články od S&T CZ s.r.o.