logo

sntcz.cz pomáhá PSP společnosti Engineering s optimalizací výroby

Společnost PSP Engineering uzavřela s firmou S&T CZ dohodu o implementaci řešení Preactor APS pro optimalizaci výrobních procesů.

Systémový integrátor S&T CZ podepsal s přerovskou společností PSP Engineering a.s. smlouvu o implementaci řešení Preactor APS 500. Smlouva mezi oběma společnostmi byla podepsána na konci března 2010 a celý projekt potrvá až do října letošního roku.

Projekt zahrnuje nasazení vyspělého nástroje Preactor APS 500 pro pokročilé krátkodobé rozvrhování i střednědobé plánování do omezených kapacit s úzkou vazbou na informační systém Infor ERP MAX+. Řešení Preactor APS 500 pochází od britské firmy Preactor International, kterou na českém trhu reprezentuje společnost S&T CZ.

"Naše společnost se rozhodla významně pokročit v řešení kvality plánování a optimalizace výrobních procesů zavedením moderního nástroje z oblasti Advanced Planning. Po náročném výběrovém řízení jsme vybrali řešení Preactor nabízené společností S&T, které spojuje erudici a zkušenosti implementačního partnera se špičkovým softwarem. Kromě zvýšení produktivity o 20 % očekáváme také podstatné navýšení garancí a pružnosti reakce vůči rostoucím nárokům trhu," řekl Ing. Jaroslav Zatloukal, finanční a personální ředitel společnosti PSP Engineering.

Další články k tématům - APS - plánování - Preactor - projekt - PSP - Jaroslav Zatloukal

Článek ze dne 7. května 2010 - pátek

Další články od S&T CZ s.r.o.