logo

sntcz.cz zajistí nový informační systém pro ZŘUD-MASOKOMBINÁT PÍSEK

Společnosti S&T CZ s.r.o. a ZŘUD-MASOKOMBINÁT PÍSEK CZ, a.s. uzavřely smlouvu na dodávku a zavedení nového podnikového informačního systému pro řízení ekonomických, logistických a výrobních procesů.

Nasazený systém je založen na platformě světově nejrozšířenějšího informačního systému SAP ERP a oborového řešení pro masozpracovatelský průmysl myMEAT Solutions od švýcarské společnosti Softproviding AG. Tento celosvětově certifikovaný komplexní systém pokrývá veškeré specifické výrobní procesy počínaje chovem živých zvířat přes porážku, zpracování masa až po expedici a prodej finálních masných výrobků.

"Pro naše konečné rozhodnutí bylo stěžejní, že nabízené a vybrané řešení je prověřeno desítkami zákazníků po celém světě. Na základě tohoto faktu očekáváme získání podpůrného nástroje pro efektivnější řízení a další rozvoj naší společnosti," říká Čestmír Motejzík, předseda představenstva společnosti ZŘUD-MASOKOMBINÁT PÍSEK CZ, a.s.

Jan Gábriš, ředitel divize Business Solutions S&T CZ s.r.o., dodává : "Společnost S&T CZ se rozhodla pro spolupráci se společností Softproviding AG na základě úspěšně dokončeného projektu ve společnosti Perutnina Ptuj (SLO), realizovaného S&T Slovinsko, a doporučení SAP AG ve Walldorfu. Jedná se o komplexní, ověřené a stabilní řešení, které může pomoci českým masozpracovatelským podnikům být úspěšnějšími na našem trhu."

Nové řešení společnosti ZŘUD-MASOKOMBINÁT PÍSEK zajistí podpůrné nástroje pro efektivnější řízení, další rozvoj společnosti a lepší prosazení v masozpracovatelském průmyslu.

Další články k tématům - informačního - komplexní - SAP - Čestmír Motejzík - Jan Gábriš

Článek ze dne 26. května 2010 - středa

Další články od S&T CZ s.r.o.