logo

sntcz.cz CZ uspořádala setkání uživatelů informačního systému Infor ERP MAX/MAX+

Ve středu 10. června proběhla partnerská konference uživatelů informačního systému Infor ERP MAX/MAX+. Probíraly se na ní zejména oblasti obchodu a logistiky, také byla představena nová verze systému Infor ERP MAX+ v.4.

Téměř 60 účastníků z 25 firem přivítali organizátoři na konferenci uživatelů informačních systémů Infor ERP MAX a Infor ERP MAX+, která se konala v hotelu Skalský Dvůr v Lísku u Bystřice nad Pernštejnem. Společně se svými technologickými partnery, společnostmi Infor, IBM, DNS, IBA a Dagis, ji pořádala společnost S&T CZ. Mediálním partnerem akce byl časopis IT Systems.

Nosným tématem letošního už 5.ročníku konference bylo představení nové verze informačního systému Infor ERP MAX+ v.4 pro region střední a východní Evropy. Petr Chládek, ředitel divize Průmyslové systémy ve společnosti S&T CZ, k tomu říká : "V prezentacích a praktických ukázkách jsme potvrdili trend vývoje produktu směrem k modelu Expanded Enterprise, který potenciál systému rozšiřuje do oblasti vně podniku za pomoci moderních technologií. Nová verze Infor ERP MAX+ je první verzí na platformě 64 bitů a také první, která podporuje v plném rozsahu třídění dle normy pro středoevropské a východoevropské jazyky."

Celý jeden blok byl věnován portálovým technologiím při integraci dodavatelů a zákazníků do dodavatelského řetězce. Od přehledu nabídky Lotus Websphere společnosti IBM vedla cesta k praktickým zkušenostem firem Avia Ashok Leyland Motors a SECO Group při realizaci specializovaných portálových řešení. Pozornost vzbudil jak konfigurátor vozu pro dealery Avia, tak dealerský portál SECO pro objednávání náhradních dílů.

Další články k tématům - Avia - ERP - IBM - Infor - konference - MAX - SECO - Petr Chládek

Článek ze dne 24. června 2009 - středa

Další články od S&T CZ s.r.o.