logo ABB s.r.o.

ABB s.r.o.

ABB je přední světovou technologickou společností působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšit jejich výkonnost a současně snížit dopad jejich činností na životní prostředí. ABB má více než 120letou tradici.

Organizačně je ABB rozčleněno do pěti divizí:

V ČR působí ABB prostřednictvím svých výrobků a služeb již od roku 1970. Formální vznik společnosti se datuje od roku 1992, kdy byla založena první společnost s názvem ABB. V průběhu 90. let se skupina firem ABB v ČR postupně rozrůstala o další společnosti až do dnešní podoby ABB s.r.o.

ABB ČR jako člen nadnárodní skupiny má možnost využívat mezinárodní know-how a nejnovější výsledky výzkumu a vývoje globální společnosti. Stejně tak těží ze silného zázemí vlastních inženýrských a servisních center a dlouhodobých zkušeností tradičních českých výrobců.

V současné ABB v Česku naleznete v 8 lokalitách - nejvýznamnější inženýrská výzkumná centra a 6 výrobních závodů v Praze, Brně, Ostravě, Trutnově a Jablonci. Přibližně 80% produkce míří na export, což svědčí o vysoké kvalitě výrobků ABB z ČR.

Aktuální články od ABB s.r.o.

Acronis Backup 12.5