logo Abra Software a.s.

ABRA iGATE s odbornou konzultací zdarma

ABRA iGATE je nyní k dispozici za neodolatelných podmínek - spolu s pořízením iGATE portálu získáte i ABRA konzultanty zdarma! Až do 30.9. 2012 tak můžete čerpat volný počet svých konzultantských dnů.

ABRA iGATE je branou k zobrazení dat uložených v informačním systému. Je to prostor, ve kterém si uživatel může zobrazit informace, které ho zajímají a se kterými potřebuje dále pracovat.

Nabídka ABRA iGATE je v těchto edicích

Edice ENTRY BASIC PROFI UNLIMITED
počet pojmenovaných uživatelů 5 20 50 neomezeně
ověřování přes Gx ano ano ano ano
ověřování přes OpenID ne ano ano ano
přístup pro anonymní uživatele ne ne ne ano
cena jednorázově 39900 Kč 99900 Kč 149900 Kč 199900 Kč
cena pronájem / měsíc 1390 Kč 3590 Kč 5390 Kč 7190 Kč

Až do 30. září 2012 můžete čerpat volný počet konzultantských dnů:

Podmínky akce:

iGATE je plně definovatelný portál dostupný z libovolného zařízení připojeného k Internetu. Pomocí webového prohlížeče nabídne okamžitý přehled o aktuálním finančním stavu firmy, o nevyřešených úkolech podřízených, o výši pohledávek, o vyhodnocení prodejů zboží včetně meziročního srovnání a dalších uživatelsky definovatelných parametrech.

iGATE může prezentovat výsledky celé firmy, jednotlivých oddělení či samotných pracovníků; zobrazit grafy, tabulky či ukazatele KPI ze všech údajů, které jsou podstatné pro konkrétní typ podnikání.

V jednom pohledu je možné integrovat údaje získané z mnoha databází či různých informačních systémů, z prostých souborů či z Internetu.

Další články k tématům - databáze - ERP - iGATE - zdarma

Článek Abra Software a.s. ze dne 1. června 2012 - pátek

Další články od Abra Software a.s.