logo Abra Software a.s.

ABRA je partnerem konference Franchise Day Prague 2013

ABRA Software se dnes účastní konference Franchise Day Prague 2013, kde prezentuje manažerské softwarové nástroje pro franšízingové firmy. Konference je přehlídkou franchisingu a nízkorizikových příležitostí k podnikání.

Pražská konference Franchise Day Prague 2013 je určena pro malé, střední i velké podnikatele, investory, poskytovatele i držitele licencí, manažery, kteří chtějí začít sami podnikat, pro začínající podnikatele nebo nepodnikatele, jednotlivce i rodiny, manažery nákupních center, dodavatele, poradce, veřejnou správu, studenty a média.

ABRA zde představuje řešení pro franšízory a jejich obchodní sítě - tři rozdílná řešení pro sledování finančních toků a oběhu surovin a zboží.

Řešení ABRA pro sledování finančních toků a oběhu surovin a zboží:

  1. Distribuované řešení, kdy franšízor prosadí svůj systém všem franšízantům a vidí z něj ve svém systému celková data v online režimu - např. prodeje, stav zásobování licencovanými surovinami atd.
  2. Heterogenní řešení, kdy franšízanté mají každý vlastní systém a k franšízorovi se dostávají data v pravidelném nadefinovaném čase.
  3. Řešení centrálního systému, kde všichni franšízanté pracují vzdáleně na informačním systému franšízora.

Jedinečnost konferenční přehlídky Franchise Day Prague spočívá v šíři záběru přesahujícím běžné výstavy franšízingových značek. Franchise Day Prague usiluje o širší praktické i odborné propojení značek a lidí a o komplexní vnímání této moderní metody podnikání "v detailech i v souvislostech".

O Franchise Day Prague a FrAMchise Day

Mezinárodní konferenční přehlídka franšízingových příležitostí Franchise Day Prague 2013 je tradičním prostorem pro představení všech, kteří chtějí v oblasti franšízingu nabídnout to nejlepší.

Jedinečnost konferenční přehlídky Franchise Day Prague spočívá v šíři záběru přesahujícím běžné výstavy franšízingových značek. Franchise Day Prague usiluje o širší praktické i odborné propojení značek a lidí a o komplexní vnímání této moderní metody podnikání "v detailech i v souvislostech".

Franchise Day Prague kombinuje konferenční vystoupení představitelů jednotlivých značek s prezentačními miniexpozicemi. Vznikla v roce 2009 jako reakce na trvale rostoucí zájem o franšízing a využití internetu a pokles zájmu vystavujících i návštěvníků o klasické veletrhy a omezování výdajů na marketing.

Už tradičně je součástí přehlídky FrAMchise Day 2013, nabídka značek, zkušeností a inspirací z USA - největšího a nejvyspělejšího trhu franšízingu.

Další články k tématům - franšízing - konference - nákupy - obchod - software - veletrh - zásobování

Článek Abra Software a.s. ze dne 7. listopadu 2013 - čtvrtek

Další články od Abra Software a.s.