logo Abra Software a.s.

Multikanálový prodej v ČR

Multichannel Marketing & Sales 2012: Asociace ADMAZ a agentura Dark Side a.s. pořádají 25.10. 2012 v pražském hotelu Dorint Hotel Don Giovanni první konferenci o multikanálovém prodeji v ČR. Klienti a přátele ABRA Software mají slevu 1000 Kč z účastnického poplatku.

Konference je určena marketérům, šéfům značek, lidem z obchodu, managementu a podnikatelům obecně. Akce navazuje na deset let tradičních konferencí Zásilkový prodej a Ecommerce Forum, která pořádá asociace ADMAZ ve spolupráci s agenturou Dark Side.

Uslyšíte zajímavé řečníky, kteří se s Vámi podělí o své know-how, jmenovat můžeme např. - Tomáše Čupra - CEO Slevomatu, Davida Seiberta - výkonného ředitele Teta Drogerie, Pavlínu Hajnovou - CEO Centers Data, Zdeňka Rudolského - spoluzakladatele a investora HUBu, Štěpánku Vílovou - ředitelku Fashion Days a další.

Organizační info

Základní cena je 4900 Kč bez DPH. Pro všechny klienty a přátele ABRA Software však nabízíme slevu 1000 Kč - stačí do pole "slevový kód" zadat heslo "ABRA" a získáte tak zvýhodněnou cenu 3900 Kč.

Registrujte se na multichannel.cz nebo kontaktujte Annu Kaldararovou, event managerku akce: anna.kaldararova@dark-side.cz, mob: 606-032-165.

Další články k tématům - ecommerce - konference

Článek Abra Software a.s. ze dne 5. října 2012 - pátek

Další články od Abra Software a.s.