logo Abra Software a.s.

Podnikatelská video inspirace

Organizátoři neziskové konference Fórum inspirace, na které významné osobnosti českého podnikatelského prostředí sdíleli své zkušenosti a znalosti s veřejností, zveřejnili krátký reportážní dokument z úspěšné akce.

Dokument diváky seznamuje s myšlenkou Fóra, s některými vybranými řečníky i čestnými hosty - absolventy Baťovy školy práce, s tématy přednášek, ale také s atmosférou akce a krásným prostředím Kongresového centra Zlín.

Ukazuje okénko do večerního programu, záběry z dražby ve prospěch záchrany a digitalizace Baťových archivů, během které se vydražily předměty za téměř 70000 Kč, nechybí ani vyjádření a hodnocení účastníků.

Reportáž představuje osobnosti českého podnikatelského prostředí, které se ve dvoudenním programu s účastníky podělili o své podnikatelské know-how.

Jsou to:

Účastníci Fóra inspirace (a odborná veřejnost) mají k dispozici rozšířený přístup ke kompletnímu videozáznamu všech přednášek v rámci celého programu.

Další ročník Fóra inspirace se chystá na podzim roku 2013 a bude se věnovat více praktickému využití poznatků z oblastí, jako jsou např. organizační uspořádání, rozpočty a finanční samostatnost oddělení, tok peněz a jeho dělba ve firmě, výkonové/kvalitativní statistiky, kontinuální firemní předpoklady a plány včetně predikce cash-flow, osobní plány, mzdová motivace a řízení její změny, financování podniku zaměstnanci a další.

Fórum inspirace mediálně podpořilo vydavatelství Economia se svými tituly Ekonom a Hospodářské noviny, dále pak luxusní dvouměsíčníky Culinary art of living a Business Woman.

Další články k tématům - digitalizace - konference - video

Článek Abra Software a.s. ze dne 8. listopadu 2012 - čtvrtek

Další články od Abra Software a.s.