logo Algotech, a.s.

IT práce ve společnosti Algotech, a.s.

ERP programátor

Hlavní náplň práce: vývoj a úpravy customizací ERP systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne, konzultace a analýza programových úprav, tvorba návrhů technických řešení a servisní podpora stávajících zákazníků.

Junior analytik

Hledáme někoho, kdo bude analyzovat technické parametry nabídek pro klienty, spolupracovat na tvorbě technických řešení pro klienty, tvořit malé obchodní nabídky, pečovat o malé objednávky - aftersale a revidovat smlouvy.

C#/Javascript programátor

Spolupráce na projektech v oblasti komunikačních technologií, SIP, integrace sociálních sítí, text to speech a speech to text, pr8ce s databázemi a web technologiemi, Linux, Windows.

Account Manager - cloud

Hledáme někoho, kdo bude tvořit a rozvíjet vztahy s klienty, hledat nové obchodní příležitosti, vést obchodní jednání, komunikovat s delivery týmy a realizovat obchodní plán.

Programátor PHP/Javascript

Rádi přivítáme v týmu kohokoli se zápalem, kdo se rád zdokonaluje a v práci je pro něj mimo jiné důležitý i fajn tým. Pozice je vhodná pro všechny, které baví programovat a chtějí zazářit v rámci našeho oddělení vývoje.

Junior ERP konzultant

Implementace ERP systému (Oracle EBS nebo JD Edwards), konzultace a analýza na projektech, tvorba návrhů řešení pro klienty a servisní podpora stávajících zákazníků.
Acronis True Image 2020 - 300x415