logo Algotech, a.s.

IT práce ve společnosti Algotech, a.s.

ERP programátor

Hlavní náplň práce: vývoj a úpravy customizací ERP systému Oracle JD Edwards EnterpriseOne, konzultace a analýza programových úprav, tvorba návrhů technických řešení a servisní podpora stávajících zákazníků.

C# / Javascript programátor

Spolupráce na projektech v oblasti komunikačních technologií, integrace sociálních sítí, text to speech a speech to text, web technologie (REST, OData, Breeze, Asp.NET), Linux, Windows.

ERP administrátor junior

Správa ERP systémů Oracle - JD Edwards EnterpriseOne, E-Business Suite, NetSuite, technická podpora uživatelů, kontrola serverů - monitoring, instalace aplikací a patchů na servery ERP systému.

System Engineer Telco

Správa systémů a aplikací v telco oblasti, spolupráce na implementacích nových projektů, podpora obchodního týmu při přípravě nabídek pro klienty, konzultace a návrhy řešení pro klienty.

Junior VoIP specialista

Spolupráce na projektech v oblasti komunikačních technologií, implementace a správa VoIP systémů, rozvoj našich cloudových služeb, práce s technologiemi Avaya, Nuance, NICE, AudioCodes a další.

ERP Finanční konzultant/ka

Řešení problematiky účtování a návrhy možných řešení, konzultace a analýza firemních procesů z oblasti financí, tvorba návrhů řešení pro klienty, servisní podpora stávajících zákazníků, ERP systém Oracle JD Edwards.
Vyzkoušejte a objednejte si novou verzi oblíbeného 3D modeláře.
Vyzkoušejte kvalitní a rychlou ochranu před viry na váš Mac!
I když neplatíte nejvíc? Do 30 dnů? Vzory textů, emailů, inzerátů. Fungují.