logo ALGOTECH, s.r.o.
Alexandr Pomazal

Alexandr Pomazal

Obchodní ředitel společnosti Algotech

nic

Jsme velmi rádi, že zákazníci a uživatelé vnímají Oracle Business Intelligence jako přínosné řešení pro každodenní řízení. To je smysl a cíl Oracle Business Intelligence a zjevně se intenzivně naplňuje i v našich podmínkách.

Celá konference se opravdu podařila, zástupci Algotech navázali řadu nových kontaktů i se setkali s ostatními partnery a dodavateli. Velmi žádaným tématem diskuze byl AlgoCloud, jehož rozvoj trh velmi pozitivně vnímá. To nás velice těší a utvrzuje nás, že se vyplatí do našeho Centra sdílených služeb dále významně investovat a rozvíjet ho.

Jsme opravdu rádi, že jsme se stali vítězným partnerem pro implementaci podnikového informačního systému v tak významné společnosti.

Jsem si jistý, že vybraný systém pokryje všechny požadavky a naplní tak na něj kladené nároky, a společnost Algotech jako vybraný partner s bohatými zkušenostmi provede implementaci k maximální spokojenosti zákazníka.

Na spolupráci se společností 2P Commercial Agency se velmi těšíme, je to vzhledem k rozsahu požadovaných služeb pro nás další velká výzva. Věřím, že očekávání společnosti 2P Commercial Agency budou naplněna a budou s novým systémem maximálně spokojeni.

Konferenci hodnotím jako velmi povedenou a obsahově zajímavou, což je nakonec vidět i na každým rokem rostoucím počtu účastníků. Jsem rád, že case study v naší prezentaci měla velký ohlas, stejně jako náš nový produkt AlgoCC - kontaktní centrum v cloudu.

Stránka 1/2 Další >
Nabídka zaměstnání ALGOTECH, s.r.o.