logo Algotech, a.s.

IT práce ve společnosti Algotech, a.s.

Sales Representative pro cloudová řešení

Algotech, a.s. - Praha - VČERA
Umíte vést obchodní jednání, baví vás objevovat nové příležitosti a chcete pracovat ve firmě se špičkovými produkty? Přidejte se do týmu Algotechu! Hledáme někoho, kdo bude tvořit a rozvíjet vztahy s klienty, hledat nové obchodní příležitosti, vést obchodní jednání, komunikovat s delivery týmy a realizovat obchodní plán!

Programátor digitální komunikace - příležitost pro IT juniory

Algotech, a.s. - Praha - 17.01.22-PO
POŽADUJEME: znalost programování .Net (C#, případně Java) - ukázky dosavadní práce nutné! + logické a systematické uvažování + pečlivost a schopnost domýšlet věci do detailů + nadšení pro obor a snaha věci zdokonalovat či vylepšovat. NÁPLŇ PRÁCE: spolupráce na vývoji vlastního produktu naší společnosti, který úspěšně implementujeme u našich velkých zákazníků + vývoj, rozvíjení a integrace aplikací pro naše zákazníky + práce s API telekomunikačními systémy.

Systémový administrátor

Algotech, a.s. - Praha - 03.01.22-PO
POŽADUJEME: znalost operačních systémů Windows a Linux + znalost databází (MS SQL, Oracle) + angličtina na středně pokročilé úrovni (B2) + kultivovaný projev pro komunikaci se zákazníky + smysl pro týmovou práci. Výhodou je: znalost systémů Oracle JD Edwards, Oracle E-Business Suite a administrace ERP a CRM systémů. NÁPLŇ PRÁCE: správa ERP systémů významných klientů + základní správa Windows a Linux serverů + kontroly logů a chodu již běžících systémů + správa uživatelů v jednotlivých systémech + instalace software a patchování dle dokumentace (Weblogic, Oracle DB, MS SQL) + podpora uživatelů na úrovni L2.

CRM Tester

Algotech, a.s. - Praha - 03.01.22-PO
POŽADUJEME: analytické a logické myšlení + zkušenosti s testováním webových aplikací + silné analytické schopnosti, smysl pro detail a týmovou práci + orientaci ve vývojovém procesu SW + znalost podnikových systému. NÁPLŇ PRÁCE: tvorba a návrh testovacích scénářů + testovaní nových verzí a customizací CRM systému (SugarCRM) + tvorba automatických testů v součinnosti s oddělením vývoje (Selenium) + tvorba zákaznické dokumentace.

IT Specialista - podpora L1

Algotech, a.s. - Praha + Libčice nad Vltavou - 03.01.22-PO
Do našeho přátelského týmu v Praze - Karlíně a datového centra v Libčicích nad Vltavou - pro kombinované směny, hledáme posilu na pozici IT Specialista technické podpory. POŽADUJEME: technické založení a kladný vztah k IT + základní znalost operačního systému Windows a Office + vstřícnost a komunikativnost + češtinu/slovenštinu na úrovni rodilého mluvčího + aktivní angličtinu slovem i písmem + ochotu se učit a zájem profesně růst. NÁPLŇ PRÁCE - odpovědnost za: telefonickou a e-mailovou komunikaci se zákazníky + řešení požadavků na úrovni L1 + zpracování požadavků v ticketovacím systému + dohled nad systémy datacentra.