logo Algotech, a.s.

IT práce ve společnosti Algotech, a.s.

Sales Representative pro cloudová řešení

Algotech, a.s. - Praha + ČR
Umíte vést obchodní jednání, baví vás objevovat nové příležitosti a chcete pracovat ve firmě se špičkovými produkty? Hledáme nového kolegu či kolegyni do našeho přátelského a stabilního týmu na hlavní pracovní poměr nebo IČO + fix! Přidejte se k Algotechu! Očekáváme nadšení a obchodního ducha, chuť naučit se něco nového o cloudu, alespoň jeden rok obchodních zkušeností v oblasti IT, velmi dobré komunikační schopnosti v českém jazyce a anglický jazyk na komunikační úrovni.

Systémový administrátor

Do našeho pohodového týmu divize podnikových systémů v Praze - Karlíně hledáme na hlavní pracovní poměr kolegu či kolegyni na pracovní pozici systémový administrátor. Očekáváme znalost instalace a administrace operačních systémů Windows a Linux, znalost instalace a administrace databází (MS SQL, Oracle), komunikační schopnosti a smysl pro týmovou práci. Angličtina na středně pokročilé úrovni B2 - máme i zahraniční zákazníky.

PHP developer

Do našeho CRM týmu v Praze - Karlíně hledáme na hlavní pracovní poměr kolegu či kolegyni na pracovní pozici PHP developer. Očekáváme znalost PHP a principů objektově orientovaného programování, entuziasmus pro vývoj smysluplných řešení a touhu se neustále učit, analytické myšlení a schopnost komunikovat na vysoké úrovni. Plusový bod za znalost technologií souvisejících s PHP (MySQL, JavaScript, CSS, HTML).

Přidejte se k Algotechu

Chcete se rozvíjet a pracovat s nejnovějšími technologiemi? Přidejte se k nám. Jsme česká IT firma a v současnosti máme přes 120 zaměstnanců. Jsme féroví, vstřícní a podpoříme vaši kreativitu. Zajišťujeme komplexní IT služby - od ukládání dat přes kybernetickou ochranu až po podnikové systémy. Technologie jsou o lidech stejně jako naše společnost. Ozvěte se nám, rádi vás přivítáme do týmu.