logo ALGOTECH, s.r.o.
Roman Kopecký

Roman Kopecký

Ředitel Business Development společnosti Algotech

LinkedIn

Pokud nepotřebujete data, ale informace pro vaše rozhodování, dostupné kdykoliv a kdekoliv, navíc s intuitivní navigací, pak je Oracle Business Intelligence ve spojení s AlgoCloudem to pravé.

Seminář určitě nebyl poslední, takže možnost přesvědčit se a vyzkoušet si produkt budou mít v novém roce samozřejmě i další zájemci.

Díky včasnému zachycení trendu cloudu jsme již s předstihem prošli dětskými chorobami při budování cloudového centra a provoz všech aplikací ustálili na špičkové profesionální úrovni. Kvalita je oceňována všemi zákazníky naší společnosti, a to jak v Čechách, tak v zahraničí.

Ostatní následovníky, budující cloudová centra až nyní, čeká velmi trnitá cesta. Ověřené globální technologie z cloudu s výhodou lokální působnosti se ukazují jako ten správný směr, který zákazníci vyhledávají.

To, že společnost Algotech byla vloni zvolena členem této významné skupiny, je nejen velice přínosné, ale také zavazující, a to nejen pro oblast vlastní spolupráce obou společností, ale také pro vytvoření partnerského ekosystému pro rozvoj SaaS.

Globální odhady hovoří již dnes o trendu, kdy se podíl dodávek On premise a SaaS řešení pomalu vyrovná.

ALGOTECH jako rychle rostoucí ICT firma hledá samozřejmě další možnosti diverzifikace svého portfolia a řešení pro big data a dlouhodobá výborná spolurádce se společností Oracle tomu samozřejmě nahrávají.

Na základě referencí k tomuto produktu ze zahraničí a našeho úspěšného projektu pro finanční sektor v ČR předpokládáme v ALGOTECHu další rychlý rozvoj v této oblasti a výrazný růst poptávky po tomto řešení.

Workshop pořádáme proto, že vidíme, jaký obrovský přínos pro zákazníky tento analytický nástroj má a jaké jim může otevřít možnosti. Zaregistrovaní účastníci budou v rámci workshopu dokonce sami moci vyzkoušet sílu tohoto nástroje cestou našeho cloudového řešení, takže si na místě ověří, že aktuální informace související s podnikáním mohou mít opravdu kdykoli a kdekoli.