logo Asseco Solutions, a.s.

IT práce ve společnosti Asseco Solutions, a.s.

Sales Manager New Business

Motivuje tě obchodní úspěch a získávání nových zákazníků? Nebojíš se zcela nového produktu? Máš obchodní drive a proaktivní přístup? Láká tě hledání nových partnerů a vymýšlení obchodního modelu pro nový produkt? Zajímá tě prodej v IT s orientací na cloud technologie? Rád využíváš sociální sítě k získání nových klientů? Chceš dokázat, že i v ČR jsou středně velké i velké firmy připraveny tyto technologie využívat? Neváhej a dej nám o sobě vědět. Rádi tě zapojíme do našeho nového mezinárodního projektu. Výhodou pro nás je tvoje orientace v IT, Cloud a Microsoft nabídce, popř. zkušenost s prodejem HW a SW k ERP. ŘP sk. B a chuť cestovat je nutností. Znalost AJ.

Product Manager for International Platform

Job description:

  • Define the strategy and development roadmap based on actual market research and business needs with future vision of trends in ERP
  • Work closely with our SW engineers and ensure correct understanding and implementation of the requirements
  • Collaborate on product documentation - user documentation, presentations, white papers
  • Support sales and marketing with the necessary product knowledge and expertise
  • Conduct product presentations, develop sales tools and sales training material
  • Collect product requirements & translate them into business specifications
  • Identify opportunities for product innovations and enhancements
  • Oversee pilot programs with early-stage products and PoCs
  • Analyze potential partnering opportunities on the market
  • Oversee competition and market trends

IT Developer frontend

Chcete být součástí inovativního projektu, který se týká aplikačního vývoje nad micro-service architekturou do prostředí cloudu? Láká Vás možnost spolupráce s mezinárodním vývojovým týmem?

Sales manager

Rosteme, rozšiřujeme služby a hlavně chceme být stále lepším partnerem našich klientů. Proto do našeho obchodního týmu v Praze, Hradci Králové a v Brně hledáme nového kolegu, který je rád v kontaktu s lidmi, hledá produkt co má smysl a baví ho svět IT.

Programátor a správce IS

Asseco Solutions - Hradec Králové
Hledáš výzvu? Chceš do týmu profíků, který se nebojí práce? Zajímají tě nové technologie? Pak jsme právě to, co hledáš. Přidej se do našeho týmu a pracuj na zdokonalování našeho interního systému - Helios Nephrite.

BI Konzultant

Asseco Solutions - Hradec Králové
Máte bohaté zkušenosti s Business Intelligence řešeními? Hledáte nové výzvy a nebojíte se chopit zajímavé příležitosti? Hledáme parťáka, který se zapojí do konzultantské činnosti pro naše zákazníky a bude hledat pro ně vhodná BI řešení.

Vedoucí obchodního týmu

Umíš si poradit s neustále se měnícími podmínkami na trhu a nebojíš se nových trendů? Chceš řídit vlastní tým lidí pod silnou značkou HELIOS Green/Nephrite a uneseš veškeré pozitivní i negativní důsledky za své rozhodnutí? Je to pro Tebe výzva? Pak jsi to právě Ty, koho bychom rádi viděli v čele našeho týmu obchodníků pro segment ENT.