logo Asseco Solutions, a.s.

IT práce ve společnosti Asseco Solutions, a.s.

Sales Manager New Business

Motivuje tě obchodní úspěch a získávání nových zákazníků? Nebojíš se zcela nového produktu? Máš obchodní drive a proaktivní přístup? Láká tě hledání nových partnerů a vymýšlení obchodního modelu pro nový produkt? Zajímá tě prodej v IT s orientací na cloud technologie? Rád využíváš sociální sítě k získání nových klientů? Chceš dokázat, že i v ČR jsou středně velké i velké firmy připraveny tyto technologie využívat? Neváhej a dej nám o sobě vědět. Rádi tě zapojíme do našeho nového mezinárodního projektu. Výhodou pro nás je tvoje orientace v IT, Cloud a Microsoft nabídce, popř. zkušenost s prodejem HW a SW k ERP. ŘP sk. B a chuť cestovat je nutností. Znalost AJ.

Recepční - Office asistent/ka

Náplň práce:

  • Komunikace s dodavateli - úklid, správa budovy, objednávky kancelářských potřeb a občerstvení
  • Administrativa - došlé faktury, pošta, evidence zaměstnaneckých klíčů a vstupních karet atd.
  • Agenda spojená s firemními vozy
  • Vyřizování telefonických hovorů
  • Spolupráce s týmem recepce
  • Péče o návštěvy

DevOps developer

We are looking for enthusiastic people with passion for a new growing project. We are building a new international team of public cloud experts for the fastest growing IT business, which is working with and delivering services on Cloud and Hybrid environments. We work in a DevOps/Agile model, which means less focus on processes and more on content. We are looking for developers and also for operational experts, but opportunity is opened also for pioneers of the new era in ICT administration (e.g. automation). You will work as team member in international project.

Product Manager for International Platform

Job description:

  • Define the strategy and development roadmap based on actual market research and business needs with future vision of trends in ERP
  • Work closely with our SW engineers and ensure correct understanding and implementation of the requirements
  • Collaborate on product documentation - user documentation, presentations, white papers
  • Support sales and marketing with the necessary product knowledge and expertise
  • Conduct product presentations, develop sales tools and sales training material
  • Collect product requirements & translate them into business specifications
  • Identify opportunities for product innovations and enhancements
  • Oversee pilot programs with early-stage products and PoCs
  • Analyze potential partnering opportunities on the market
  • Oversee competition and market trends

Obchodník ERP řešení HELIOS pro veřejnou správu

Asseco Solutions - Středočeský kraj
Hlavní náplně pracovního dne je získávání nových zákazníků pro používání informačního systému Helios. Obchodník je pro nás takový hledač, který zákazníka nejen najde, ale i zaujme a aktivně se zajímá o jeho potřeby. Snaží se kvalitně poradit a přispívá k vybudování zdravých vztahů založených na vzájemné důvěře. Pokud je pro tebe slovo problém jen příležitostí k novému řešení, jsi zodpovědný(á) a proaktivní, čti dál a přijď k nám.

IT Developer frontend

Chcete být součástí inovativního projektu, který se týká aplikačního vývoje nad micro-service architekturou do prostředí cloudu? Láká Vás možnost spolupráce s mezinárodním vývojovým týmem?

Sales social media manager

  • Navrhovat, realizovat a vyhodnocovat marketingové kampaně včetně výroby a podpory kontentu
  • Zodpovědnost za komplexní konzistentní strategie pro sociální sítě a firemní blog
  • Podílet se na přípravě komunikační strategie, pečovat o rozvoj nového produktu
  • Připravovat reporty, sledovat nejnovější trendy online světa
  • Hledat nové cesty, jak dostat produkt k zákazníkům
  • Sledovat trendy IT světa

Sales manager

Rosteme, rozšiřujeme služby a hlavně chceme být stále lepším partnerem našich klientů. Proto do našeho obchodního týmu v Praze, Hradci Králové a v Brně hledáme nového kolegu, který je rád v kontaktu s lidmi, hledá produkt co má smysl a baví ho svět IT.

Programátor a správce IS

Asseco Solutions - Hradec Králové
Hledáš výzvu? Chceš do týmu profíků, který se nebojí práce? Zajímají tě nové technologie? Pak jsme právě to, co hledáš. Přidej se do našeho týmu a pracuj na zdokonalování našeho interního systému - Helios Nephrite.

Programátor Helios Orange

  • Budeš spolupracovat s týmem vývojářů, analytiků a konzultantů, kde najdeš přátelskou atmosféru a inspirativní prostředí
  • Programování úprav informačního systému HELIOS Orange
  • Práce s relačními databázemi (MS SQL)

BI Konzultant

Máte bohaté zkušenosti s Business Intelligence řešeními? Hledáte nové výzvy a nebojíte se chopit zajímavé příležitosti? Hledáme parťáka, který se zapojí do konzultantské činnosti pro naše zákazníky a bude hledat pro ně vhodná BI řešení.

Vedoucí obchodního týmu

Umíš si poradit s neustále se měnícími podmínkami na trhu a nebojíš se nových trendů? Chceš řídit vlastní tým lidí pod silnou značkou HELIOS Green/Nephrite a uneseš veškeré pozitivní i negativní důsledky za své rozhodnutí? Je to pro Tebe výzva? Pak jsi to právě Ty, koho bychom rádi viděli v čele našeho týmu obchodníků pro segment ENT.