logo Dell Technologies

Dell EMC PowerScale - nový standard pro ukládání a využití nestrukturovaných dat

Nová platforma Dell EMC PowerScale je určena pro ukládání dokumentů, obrázků, videa a obsahu sociálních médií. Je založena na špičkovém ukládacím softwaru s operačním systémem OneFS a serverovém hardwaru. Lze ji nasadit v malém rozsahu a postupně rozšiřovat až do řádu petabytů.

"Podle odhadů se objem nestrukturovaných dat, která podniky uchovávají v podobě souborů nebo objektů, do roku 2024 ztrojnásobí a nic nenaznačuje tomu, že by tempo růstu mělo polevit. V dnešní datové éře podniky potřebují jednoduchý, nenáročný a ekonomický způsob, jak ukládat a využívat nestrukturovaná data k inovacím, odlišení od konkurence a rychlejšímu uvádění produktů na trh. Řada Dell EMC PowerScale představuje základ, který podniky potřebují ke smysluplnému obchodnímu využití potenciálu svých dat, bez ohledu na to, kde je mají umístěná," říká Dan Inbar, prezident a generální ředitel divize datových úložišť společnosti Dell Technologies.

Platforma Dell EMC PowerScale běží na operačním systému příští generace OneFS, který prokázal své kvality v zařízeních Dell EMC Isilon. Zařízení řady PowerScale obsahují nové plně flashové a NVMe uzly PowerEdge formátu 1U a stávající plně flashová, hybridní a archivační úložiště Isilon s operačním systémem PowerScale OneFS 9.0.

Dosahují až 15,8 milionu vstupně výstupních operací za sekundu (IOPS) na klastr a poskytují tak výkon a schopnosti, jaké zákazníci potřebují pro náročné pracovní zátěže, jako je umělá inteligence (AI), analýza dat, internet věcí (IoT), digitální média a aplikace ve zdravotnictví a přírodních vědách.

Nové plně flashové uzly PowerScale F200 vykazují až pětinásobný výkon oproti svému předchůdci. Zdokonalená průběžná redukce dat zvyšuje efektivitu platformy až šestinásobně.

Jednoduchost v libovolném rozsahu

Platformu PowerScale lze nasadit v malém rozsahu a postupně rozšiřovat až do řádu petabytů, přičemž nebude ztrácet na jednoduchosti a snadnosti použití.

Hlavní přednosti:

Libovolná data, kdekoli

Platforma PowerScale podporuje široké spektrum souborových protokolů a zákazníci ji mohou jednoduše využít podle potřeb ve své infrastruktuře.

Hlavní přednosti:

Inteligentní informace

Dell Technologies zákazníkům usnadňuje udržování přehledu o datech a kondici úložné infrastruktury pomocí softwaru dodávaného s úložišti PowerScale.

Hlavní přednosti:

Dostupnost

Dell EMC PowerScale OneFS 9.0, uzly PowerScale a software DataIQ jsou již celosvětově k dispozici.

Článek Dell Technologies ze dne 23. června 2020 - úterý

Další články od Dell Technologies