logo DELL Computer, spol. s r.o.

Showroom Dell EMC v Praze

Nové ukázkové, školící a zážitkové centrum umožňuje technickým konzultantům a odborníkům Dell EMC představovat produktové novinky svým zákazníkům a prodejním partnerům a na živo prezentovat jejich funkcionality a praktické využití v šíři, která nemá v ČR obdoby.

K dispozici je i tzv. mobilní interaktivní varianta centra, která umožňuje přesun celé expozice i mimo prostory české pobočky Dell EMC. V říjnu 2018 bude česká expozice putovat například do Budapešti, kde podpoří několik akcí maďarského Dell EMC.

Bude přítomna také na největší lokální akci Dell Technologies Forum 2018 v Praze 13. 11. 2018, kde v rámci hlavního programu bude sloužit opět živým demonstracím.

Rozběhl se rovněž tréninkový program cílený pro partnery společnosti Dell EMC v oblastech zaměřených na jednotlivé prvky IT infrastruktury a partneři Dell EMC mohou centrum využívat také pro své zákazníky - v listopadu se zde např. uskuteční technologický seminář zaměřený na problematiku správy IoT zařízení.

Celkový rozvoj Experience Centre se postupně rozšiřuje o nová řešení i ve spolupráci s dalšími členy skupiny Dell Technologies jako je například VMware a nebo partnery typu Intel a Microsoft, aby zákazníkům nabídl co nejširší testovací platformu.

Praha se tak svým vybavením dostala na úroveň Londýna, Paříže či Frankfurtu, kde podobná centra již existují. České centrum je prvním v regionu střední a východní Evropy.

Další články k tématům - expozice - infrastruktura - Intel - IoT - Microsoft - Showroom - VMware

Článek DELL Computer, spol. s r.o. ze dne 9. října 2018 - úterý

Další články od DELL Computer, spol. s r.o.

Bankéři nenávidí ten internetový trik Díky tomu se stali milionáři
Profesionální programové vybavení nejen pro účetní firmy a daňové poradce.
Trápí vás zánět průdušek? Co vám může pomoci?