logo GRiT, s.r.o.

IT práce ve společnosti GRiT, s.r.o.

Projektový manažer

GRiT, s.r.o. - Brno nebo Opava
hledáme posilu do procesu delivery. NÁPLŇ PRÁCE: zajištění celého průběhu projektu – plánování, rozpad, alokace a řízení + kontrola a koordinace procesů + identifikace a eliminace rizik + kooperace a komunikace se zákazníkem a spolupráce s kolegy napříč procesy + reporting o stavu projektu, změnová opatření, práce s prioritami + užití vodopádového i agilního přístupu k vedení projektu.

Java Developer

GRiT, s.r.o. - Brno nebo Opava
Hledáme schopného vývojáře a kolegu do seniorního opavského týmu, který nám pomůže s rozvojem SaaS řešení iNVOiCE FLOW pro schvalování faktur a jejich automatický příjem do systému. Jsme česká společnost se sídlem v Brně a pobočkou v Opavě, máme 3 SaaS produkty běžící v AWS a více než 2500 zákazníků ve střední Evropě a stále rosteme. VÝVOJ STAVÍME NA: Spring Boot, JOOQ + Oracle DB + Gradle, Git + Atlassian stack + IntelliJ Idea + prostředí Amazon Web Services (AWS) + Agile, Scrum. Přidej se k nám i ty!

Senior C# Developer

Do našeho Brněnského týmu hledáme zkušeného C# vývojáře a kolegu, který nám pomůže s rozvojem SaaS řešení LOKIA pro řízení skladů. Jsme česká společnost se sídlem v Brně, máme 3 SaaS produkty a více než 2000 zákazníků ve střední Evropě a stále rosteme. VÝVOJ STAVÍME NA: C#, ASP.NET, REST API + MSSQL, Entity Framework + Azure, Service Bus + Xamarin pro Android + Atlassian stack + Agile, Scrum. Přidej se k nám i ty!

Konzultant/ka zákaznické péče s němčinou

GRiT, s.r.o. - Opava
Realizujeme nejrůznější implementační projekty v oblasti IT pro významné a úspěšné společnosti, kterým tak pomáháme šetřit čas a peníze. Díky naší práci a houževnatosti rosteme a tak hledáme kolegyni či kolegu na pozici konzultanta zákaznické péče s němčinou.

Product Manager

U našich zaměstnanců dbáme na dostatečný prostor pro rozvoj, učení a hledání nových příležitostí. Jako společnost působící v oblasti SaaS máme své služby postavené na lidech a nebojíme se je náležitě ocenit. NÁPLŇ PRÁCE: plánování a řízení produktu (rozsah, rozpočet, termíny) + kontrola plnění úkolů produktového týmu (interní i externí tým) + sledování plnění rozpočtu na produktu + řízení produktových meetingů + reporting průběhu práce na produktu + práce s nástroji pro řízení tvorby produktu.