logo CZ.NIC, z.s.p.o.
Igor Kytka

Igor Kytka

Vedoucí Akademie CZ.NIC

LinkedIn

Vedle vypsaných kurzů a daných témat nabízí naše vzdělávací centrum také kurzy přímo na míru. Ty v minulosti využily jak komerční společnosti, tak například zástupci státní správy. Vedle této speciální nabídky, kterou jsme schopni realizovat prakticky po celé republice, se v příštím roce plánujeme věnovat také vzdělávání studentů a pedagogických pracovníků.

Studenti mají možnost, na základě vložení kopie dokladu o studiu do přihlašovacího formuláře, získat slevu 90% z dané částky kurzu.

Novinkou nadcházejícího pololetí je především sloučení kurzu Svobodná aplikační bezpečnost I, který byl zaměřen spíše teoreticky, a kurzu Svobodná aplikační bezpečnost II, v němž si účastníci vyzkoušeli především praktické věci, do kurzu s názvem Bezpečnost webových aplikací.

Tato změna umožní účastníkům vyzkoušet si nabyté vědomosti rovnou v praxi. S kurzem Bezpečnost webových aplikací je spojena i druhá aktualita a tou je individuální 30minutová konzultace s lektorem, která je pro účastníky kurzu zdarma.

Nabídka zaměstnání CZ.NIC, z.s.p.o.
pro neomezený počet zaměstnanců řeší program na Mzdy za 4.498 Kč.
Trápí vás zánět průdušek? Co vám může pomoci?
40letý muž Se Za 14 Dní .. Naučil Mluvit Anglicky. Bez Námahy!