logo itpoint.cz

Jan Vimr

Výkonný manažer Rozvoje elektronického bankovnictví ČSOB a Ery

Jan Vimr - Československá obchodní banka, a. s.logo Československá obchodní banka, a. s.LinkedIn

Načítání QR kódu platby ve smartbankingu již poskytujeme delší dobu, nyní však tuto funkci rozšiřujeme. Umíme navíc platbu pomocí QR kódu i generovat a předávat, což je v českém bankovním prostředí zatím výjimečný počin.

Příjemně nás překvapila reakce klientů na zavedení nabídky úvěrových produktů přes smartbanking. Na úvěr se tímto způsobem dotazovalo několik tisíc klientů.

Tomáš Třmínek

Key Account Manager společnosti KOMIX

Tomáš Třmínek - KOMIX s.r.o.logo KOMIX s.r.o.LinkedIn

V prostředí QlikView je pro práci s externí Big Data infrastrukturou využita funkčnost, tzv. Direct Discovery. Jedná se o hybridní přístup, který umožňuje propojit in-memory data s daty získanými dynamickými dotazy z externích zdrojů.

Agregované výsledky dotazů jsou zaslány do objektů QlikView, aniž by byly nataženy do jeho datového modelu. Tento výsledek tak umožňuje asociativní operace se všemi daty.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Jsme rádi, že jsme mohli díky široké odbornosti a úsilí našich vývojářů v Praze opět přispět ke vzniku produktu, který ovlivní online komunikaci po celém světě.

Do konce letošního roku chystáme ještě řadu dalších novinek, na kterých můj tým v současné době intenzívně pracuje.

Stanislav Pach

Networking Department Manager společnosti COMGUARD

Stanislav Pach - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.LinkedIn

Síťová infrastruktura v mnohých případech neposkytuje dostatečnou flexibilitu firmám ve využívání cloudových služeb. Nasazení řešení Brocade Vyatta vRouter skýtá v tomto ohledu výrazný posun a otevírá cestu efektivního využití financí vložených do infrastruktury a navazujících služeb.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Jsme velmi potěšeni, že se nám podařilo do projektu zapojit českou školu. Konkurence byla velká, takže o to máme větší radost, že to vyšlo. Věříme, že spojení s podmořskou expedicí v reálném čase studenty zaujme a ukáže, čeho všeho je moderní technika schopná.

A třeba je to bude motivovat k dalšímu studiu a budoucí kariéře v technických oborech.

Petr Hampl

Obchodní ředitel společnosti Asseco Solutions Slovensko

Petr Hampl - Asseco Solutions, a.s.logo Asseco Solutions, a.s.LinkedIn

Vytváření a udržování vztahů se zákazníky je v obchodu s informačními systémy klíčovým procesem. Rád bych se nyní se svými slovenskými kolegy podělil o své dlouholeté zkušenosti z této oblasti a pokusil se pomoci jim s hledáním obchodních příležitostí.

Ačkoli se český a slovenský trh liší a každý z nich má svá specifika, společně určitě brzy najdeme k zákazníkům tu nejlepší cestu.

Martin Tolar

Obchodní ředitel pro malé a střední podniky společnosti MICROSOFT

Martin Tolar - MICROSOFT s.r.o.logo MICROSOFT s.r.o.LinkedIn

Čtyři ocenění na tak malou zemi, jakou je Česká republika, jsou velkým úspěchem. Těší mě, že i v tak silné celosvětové konkurenci dokáží české firmy se svými projekty zazářit a dosáhnout na nejvyšší hodnocené příčky.

Je to důkaz inovativnosti, kreativity, prozákaznického přístupu a dlouhodobého zájmu o nejnovější trendy mezi českými partnery.

Petr Janda

Jednatel společnosti Veracomp

Petr Janda - Veracomp s.r.o.logo Veracomp s.r.o.LinkedIn

S produkty od Infobloxu nyní nabízíme svým partnerům kompletní portfolio řešení. Jsme rádi, že jsme ve společnosti předních distributorů, kteří přináší tato řešení svým zákazníkům po celém světě.

David Reichel

Ředitel divize eBusiness společnosti CCV Informační systémy

David Reichel - CCV, s.r.o.logo CCV, s.r.o.LinkedIn

Mám velkou radost, že poptávka po elektronické komunikaci EDI roste nejen v tradičních oblastech, jako je moderní maloobchod, ale rozšiřuje se také do nových segmentů. Není tedy náhoda, že personálně posilujeme na manažerských postech, ale rozšířili jsme tým konzultantů, softwarových inženýrů i centrum služeb.

Celkově jsme naši divizi rozšířili o téměř desítku nových kolegů tak, abychom mohli i nadále zajišťovat odpovídající úroveň služeb.

Ondřej Dědina

Člen představenstva společnosti MIBCON

Ondřej Dědina - MIBCON a.s.logo MIBCON a.s.LinkedIn

Mobilní aplikace nejsou jen hry v AppStore. Ve firemním prostředí mohou výrazně zvýšit produktivitu práce a společnosti si to uvědomují.

Soutěží MobileIdea chceme dát impuls všem kreativním lidem ve firmách, aby mohli přemýšlet o mobilním řešení pro svou společnost bez ohledu na rozpočet.

Martin Cígler

Předseda představenstva společnosti Cígler Software

Martin Cígler - CÍGLER SOFTWARE a.s.logo CÍGLER SOFTWARE a.s.LinkedIn

Cíle našeho spojení s Vemou a ambice nového holdingu jsou jasné - konsolidace produktového portfolia a zákaznické sítě. Celá řada našich klientů se zajímá o sofistikovaná řešení pro zpracování mezd a řízení lidských zdrojů, protože ta patří mezi nejsložitější a nejvíce závislá na legislativě.

A právě produkty a služby společnosti Vema považujeme v této oblasti za nejlepší na trhu

134