logo itpoint.cz

Ondřej Žatečka

Specialista na projekční techniku společnosti AUDIOPRO

Ondřej Žatečka - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Nová projekční fólie Black Diamond nabízí díky speciální vícevrstvé technologii vynikající potlačení okolního světla a překvapivou kvalitu obrazu. Hlavní výhodou fólie Black Diamond Rear-Pro Film je možnost docílit kvalitního obrazu z projektoru úplně všude, včetně prostorů s obtížnými světelnými podmínkami.

Pokud si nalepíte fólii na prosklenou stěnu doma, rázem ji proměníte v luxusní projekci domácího kina.

Jan Dymáček

Business Development Director společnosti COMGUARD

Jan Dymáček - COMGUARD s.r.o.logo COMGUARD s.r.o.

Spojujeme se se silnými světovými hráči v informačních technologiích, ke kterým zajisté společnost Brocade Communications patří. Společnost Gartner ji opakovaně řadí mezi 4 přední hráče v oblasti LAN. V oblasti řešení pro infrastrukturu datových center se Brocade v roce 2013 umístil na druhém místě mezi Vizionáři. COMGUARD v průběhu uplynulého roku prokázal, že jeho divize Networking je na vysoké odborné úrovni pro oblast Brocade technologií.

Kromě samotné distribuce jsme zařadili ukázky těchto produktů a technologií do našeho Kompetenční centra a poskytujeme i zmíněné konzultace a osvětu nových řešení pro stavbu moderních LAN sítí. I to je důvod pokračování vzájemné spolupráce formou výhradního distribučního kontraktu.

Alexandr Pomazal

Obchodní ředitel společnosti Algotech

Alexandr Pomazal - ALGOTECH, s.r.o.logo ALGOTECH, s.r.o.

Celá konference se opravdu podařila, zástupci Algotech navázali řadu nových kontaktů i se setkali s ostatními partnery a dodavateli. Velmi žádaným tématem diskuze byl AlgoCloud, jehož rozvoj trh velmi pozitivně vnímá. To nás velice těší a utvrzuje nás, že se vyplatí do našeho Centra sdílených služeb dále významně investovat a rozvíjet ho.

Miroslav Michalko

Ředitel společnosti CELKOM Praha

Miroslav Michalko - Poslat balík na Zaslat.czlogo Poslat balík na Zaslat.czLinkedIn

Díky systému Zaslat.cz se výrazně zvýšila efektivita logistického procesu a posílání balíků našeho e-shopu ShopBlackBerry.cz. Je to pro nás velmi jednoduché a sami si vybíráme přepravce podle ceny, rychlosti doručení i hodnocení jiných uživatelů.

Za kvalitní přepraví služby přitom platíme nižší ceny, neboť provozovatel Zaslat.cz má s přepravci uzavřenou zasilatelskou smlouvu a odbavuje velké množství zásilek.

Ondřej Žatečka

Specialista na projekční techniku společnosti AUDIOPRO

Ondřej Žatečka - AUDIOPRO s.r.o.logo AUDIOPRO s.r.o.LinkedIn

Projekční plochy a folie Black Diamond vynikají schopností docílit nečekaně kvalitního obrazu z projektoru úplně všude, včetně prostorů s obtížnými světelnými podmínkami. Dokáží eliminovat odrazy okolního světla z více směrů najednou a zvyšují kontrast obrazu až o 900%.

Díky těmto vlastnostem jsou projekční plochy Black Diamond mnohem výhodnější a levnější alternativou k LCD a plazmovým televizorům s úhlopříčkou nad 80 palců. S projekcí na klasické bílé plátno či stěnu se pak nedají srovnat vůbec.

Tomáš Vocetka

Ředitel Skype Czech Republic

Tomáš Vocetka - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.LinkedIn

Skype je již více než deset let lídrem v komunikaci mezi lidmi po celém světě. Našim cílem je spojovat naše uživatele za účelem sdílení zkušeností, zážitků a zásadních momentů, a to bez ohledu na místo a čas.

Jsme rádi, že naši filozofii můžeme nyní přenést také do firemního prostředí a napomoci tak ke snazší profesní komunikaci a tím přispět k rozvoji podnikání.

Gurdeep Pall

Více prezident pro korporátní segment společnosti Skype

Gurdeep Pall - Skype Czech Republic s.r.o.logo Skype Czech Republic s.r.o.

Věříme, že Skype pro firmy změní směr komunikace mezi lidmi v e firemním prostředí, podobně jako to dokázal Skype v oblasti komunikace běžné. Nová platforma především umožní společnostem jít za hranice svého podnikání a navázat kontakt se stamiliony současných uživatelů Skype.

Petr Dvořák

Viceprezident pro nefiremní zákazníky společnosti Vodafone

Petr Dvořák - Vodafone Czech Republic a.s.logo Vodafone Czech Republic a.s.LinkedIn

Vnímáme, že někteří zákazníci nevyužívají všechna data, která mají v rámci svého tarifu k dispozici. Existují také zákazníci, kteří se blíží vyčerpání svého měsíčního objemu a zbytečně omezují surfování, aby ho nepřekročili. Těm všem chceme dát možnost vyzkoušet si během vánočního období neomezené surfování zdarma.

Petr Hromádko

Technický ředitel společnosti Greendata

Petr Hromádko - Greendata s.r.o.logo Greendata s.r.o.LinkedIn

Pro dosažení co možná největší pružnosti je naše nabídka serverových řešení schopna provozovat virtuální servery jak pro operační systém Linux, tak i pro OS MS Windows. Zákazníkovi je služba předána instalovaná a podle požadavku i virtualizovaná. Pokud si zákazník přeje neomezenou technickou podporu, dá se to snadno řešit balíčkem managed.

Aleš Pernecký

Ředitel divize Infrastruktura společnosti DNS

Aleš Pernecký - DNS a.s.logo DNS a.s.LinkedIn

Portfolio Citrixu, zejména produkty pro virtualizaci, load balancing a MDM, dobře zapadá do produktové strategie DNS a zároveň výborně doplňuje nabídku řešení divize Infrastruktura o nová, inovativní řešení, která odpovídají aktuálním trendům v oblasti informačních technologiích. O jeho prodej a technickou podporu se postaráme se stejnou péčí jako o další produkty v naší nabídce.

Lada Franková

Marketingová ředitelka společnosti Tesco Mobile ČR

Lada Franková - Tesco Mobile ČR s.r.o.logo Tesco Mobile ČR s.r.o.LinkedIn

Extra výhodnou nabídku, kterou jsme zpočátku zamýšleli jako časově omezenou, jsme se rozhodli pro naše zákazníky zachovat jakožto odměnu za důvěru, kterou nám projevují. Proto i příští rok budou moct volat a SMSkovat za jedny z nejnižších cen na trhu. Zároveň bychom ale dali rádi šanci i ostatním, kteří zvažují změnu či hledají možnost výhodného volání a významnou úsporu v rodinných rozpočtech.

Ještě více se zaměříme na hodnotu, kterou svým zákazníkům nabízíme. Chceme zůstat jedním z nejvýhodnějších virtuálů na trhu, ale současně začneme oslovovat i zákazníky s vyšší útratou, kteří ocení například originální datové portfolio.

134